Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is megalázós...

Szerintetek is megalázós Burger Kingi tálcaszedés illetve takarítás?

Figyelt kérdés

Most kerültem oda kb 3. napom és betanítottak, és mindenki után szó szerint azt kell takarítani.jah hozzáteszem stopperre működik a dolog , mert ha kifutok az időből akkor csúszik minden.

Ma is szó szerint hajtottam magamat, kollégám jó szándékból mondta hogy az én munka tempom egyenlő a béka seggével, besegített nekem, úgyhogy felkel vennem a ritmust. Csak tudjátok bemegyek férfi mosdóba és gáz hogy én miközben takarítok ő meg ott pisil , jó mondjuk nem az izéjét fogom nézni hanem az időmet, jah közben fel kell mennem csigalépcsőn ott is össze kell szednem tálcákat folyamatos körben mozgok és csak akkor van vége ha megállítom, pl úgy hogy műszakom lejár.

Szerintetek gáz?

Te mit gondolnál rólam, ha mondjuk te pl hamburger készítő lennél vagy műszakvezető, vagy főnök vagy vendég.



2018. márc. 6. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy valakinek ezt is meg kell csinálnia. Egy olyan forgalmas gyorsétteremben, mint a Börki, ott meg szerintem érthető, hogy gyorsan kell az ilyet végezni.
2018. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Gyakorlatilag majdnemhogy az összes kollégád csinálta már ezt egyszer, mégis mit kéne gondolniuk rólad? Legfeljebb a saját teljesítményükhöz tudják hasonlítani a tiédet.

A vendégeken meg mit pörögsz? Akkor is öt percen belül elfelejtenék az arcodat, ha egy michelin csillagos étteremben lennél főpincér, nemhogy így :D

2018. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi megalázó benne. Ezt is meg kell csinálni, nincs mese. A hamburger készítők nem hinném, hogy nagyon foglalkoznának veled, mert nyilván nekik is időre kell csinálnia a munkát. A műszak vezetőnek egy sima kolléga vagy a főnökök általában lesz*rják az embert. Saját magamból kiindulva nem is figyelem a tálcaszedőket, ha ott eszem, szóval ha valaki figyelne is téged 10 perc múlva elfelejtene.
2018. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem megalázó ez a tevékenység. Ha esetleg valaki beszólna érte a való életben, akkor is csak saját égetné vele.
2018. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem megalázó. Inkább az szégyen, amikor az emberek elvárják a tiszta környezetet, de aztán sz@rnak az olyanokra, akik ezt biztosítják számukra.
2018. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem megalázó. Ne foglalkozz senki véleményével, csak koncentrálj a saját munkádra. Jelenleg ez a feladatod. Te legalább dolgozol. Légy büszke és csináld jól.

Szerintem a munkatársaid is a saját munkájukra figyelnek, nem arra, hogy te mit csinálsz.

Én is olyan helyen dolgozom, ahol ügyfelekkel foglalkozunk. Mivel külön takarító személyzet nincs, ezért mi takarítunk, ha kell, akkor havat söprünk, WC-t takarítunk, vagy ablakot pucolunk. Felőlem aztán mindenki azt gondol, amit akar.

2018. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért fizetnek nem? Innentől fogva meg úgy is csak te döntheted el, hogy megfelel vagy sem, ha nem felel meg akkor lesz más aki megcsinálja.
2018. márc. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem megalázó,hanem felháborító hogy azt csinálnak a dolgozókkal amit akarnak.Egy ilyen rossz,szemét munkahelyet ott kell hagyni
2018. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!