Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkáltatónak miért jó...

Egy munkáltatónak miért jó ilyeneket kijelenteni, hogy van helyetted 10 másik meg ki leszel rúgva?

Figyelt kérdés
Az eszébe sem jut, hogy a munkavállaló is kereshet máshol lehetőséget; illetve azért a fizetésért kár ekkora arcot ölteni. Pfff.
2018. márc. 8. 20:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg felnőtt módon kezelni ezeket. A vezetők ugyanolyan emberek, sőt, lehet plüsspapucsban mászkálnak otthon, ezeken nem kell befarcolni, nem anyuci-kisgyerek kapcsolat ez már ahol duzzogni kéne ha anya rámszol.

Lehet érned kell még.

2018. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen véleménnyel van a főnök az alkalmazottja munkájáról, akkor szerintem jobb is, ha keresi azt a 10 munkavállalót, aki majd betölti annak az egy személynek a helyét.
2018. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevesen lépnek le tényleg, a legtöbben nem merik vállalni az újrakezdéssel járó rizikót. Szóval ha 1-2 le is lép, biztos, hogy a többség nem, és az is biztos, hogy a lelépők helyére találnak újakat, akik ráadásul ugyanúgy megfélemlíthetők.
2018. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lehet nem véletlen mondja, ja, még ha szakmailag meg is van elégedve. Bánom is én, nem való nekem a közösségi munka, úgyis órákat szoktam adni hétvégén, akkor a magam ura vagyok, azt kell csinálni főállásban is, nem pedig nyomoronc filléreket kuporgatni...
2018. márc. 8. 22:25
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem konkrétan még nem mondtak ilyet, de ha megtörténne, lehet azt felelném: -Sok sikert hozzájuk! De szerintem ők sem fognak örülni, ha sokat cseszteti őket feleslegesen! :D
2018. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Meg egyáltalán miért teremt feszültséget a főnök? Ha ilyen meggondolatlan kijelentésekkel szórakozik, akkor a kollégák között is megmérgezi a levegőt. Jó ez neki? Tegnap is sikerült lecsesznem valaki, meg is lepődött én pedig rendesen megbántam. Akkor is azt mondom, hogy nem vagyok sem rosszabb, sem jobb dolgozó a többinél!
2018. márc. 9. 00:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16: Épp ugyanígy kérdezhetjük azt is, hogy a főnökök többségének miért éri meg inkább egy hatalmaskodó, tahóskodó barom állatnak lenni, ahelyett hogy normál, korrekt stílus felvételével megkedveltetné magát a dolgozókkal? Talán mert a jórészük csak végletekben tud gondolkodni, úgy van vele, hogy szigort kell tartani, mert ha barátságosra veszi a figurát, akkor a munkaerőben lazaság állna be, és visszaélnének a jóindulattal.
2018. márc. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Erre szoktam azt mondani lehet hogy 100an allnak sorba a helyemert de abbol a 100bol vajon hany ember felel meg a szakmai kovetelmenyeknek a munkahelyi kulturaba, s sok mas szempontot figyelembe veve egy munkavallaloval szemben mert bizony egy allasinterjun sok sok minden nem derul ki a vezetok meg csak fogjak a fejuket h felmondott gezuka meg gizike s nincs egyszeruen ember lehet 1500an allnak a sorba de igazi szakembert vagy aki megfelel a kriteriumoknak nagyon nehez talalni.Sajnos legtobbje akkor szembesul ezzel miutan a jo dolgozok kilepnek a szar fizetes a motivacio,szakmai elismeres s egyeb dolgok miatt.Ahelyett valtoztatna nagy pofaval ugat h mehetsz van 100ezer jelentkezo az alom allasra a kovetkezo jelentkezo nagy esellyel tobb bert fog mon dani s lehet be se valik.senki nem potolhatatlan de akkor mar bajok vannak ha potolni kell.
2018. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Itt is annyira nagyra vannak a gbm-os fizetésükkel. A mai napon a jutalmazáson akadtam ki, még annak is adtak, akit a múlt héten elküldtek, de nekünk hármunknak nem. Pfff Látszik, hogy más szervezeti egységhez tartozunk, mint ők.
2018. márc. 10. 19:12
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez csak 15 évvel ezelőtt volt félelmetes amikor sok munkanélkül volt az országban, most meg nincs aki dolgozzon
2018. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!