Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan közöljem a főnökömmel,...

Hogyan közöljem a főnökömmel, hogy kaptam egy másik állásajánlatot több mint kétszer annyi fizetésért mint amit Ő fizet nekem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

EL is fogadtad a másik ajánlatot? Ha igen, akkor így: Beszélni szeretnék veled, van 1 perced? HA ráér , akkor mondjad is, hogy elmegyek a cégtől, kaptam egy jobb ajánlatot, szeretnék márc 31-ig maradni (amennyiben ápr 1-től vettek fel) és felbontanám a szerződésem közös megegyezéssel.


B verzió: ha még nem fogadtad el, és csak akkor fogadnád el, ha ő nem emel fizetést:


..van egy dilemmám, hiszen kaptam egy anyagilag jobb ajánlatot, viszont szeretek itt dolgozni, töröm a fejem, hogyan döntsek.. Ekkor vagy felajánlja a fizetésemelést, csak maradj, vagy azt mondja, nézd, én megértem, hogy számít a pénz. stb.

2018. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%

Nem kell mesét tálalni.


Munkaviszonyomat a mai nappal felmondom dátum aláírás. Indok nem kell ld vonatkozó jogszabály.

Ha kérdezi akkor légkörtől függően vagy annyi hogy közzödd hee??? Vagy ennyi: jobb ajánlatot kaptam jobb pénzért.

2018. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Jóba vagy vele? Ha igen akkor meg kéne értenie, hogy neked így lesz jobb. Ha nem vagytok jóba akkor meg sz*rd le a fejét és egyszerűen közöld vele, ha elkezd veled kiabálni/szemétkedni (hallottam már ilyenről) akkor táppénz. Ilyen egyszerű.
2018. febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Kétszer annyi pénzt biztosan nem fog adni. Próbálj meg úgy eljönni, hogy megőrizd az esetleges jó viszonyt, mert nem tudhatod mit hoz a jövő.


Ami a legfontosabb hogy lehetőleg ne tudja meg hova mész.

2018. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
52%
Boldogan!
2018. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
76%
Mit dolgozol? persze ha szabad kérdeznem
2018. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kettes, meg a négyes hozzászóló véleményére én biztosan nem hallgatnék.

Ha Te ilyen stílusban válsz el a jelenlegi munkaadódtól,hogy " közzödd hee???", meg "lesz*rod a fejét", akkor ott biztosan felégettél magad mögött minden hidat.

Lehet, hogy nagyon kecsegtető a dupla fizu de mi van, ha a próbaidőn belül azt mondja az új munkaadó, hogy "bocsi, de mi nem erre gondoltunk" ?

Esély sem marad arra, hogy visszakozz és akkor marad a két szék között a padló.


A 2-es és 4-es hozzászólónak még csak annyit, hogy ha ti nem adjátok meg a tiszteletet a főnöknek, akkor ne csodálkozzatok, ha ti sem kapjátok meg azt tőle.

2018. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
4-es vagyok. Te miről beszélsz? Írtam, hogy amennyiben jó a viszonyuk, üljön le vele és beszéljék meg, hogy neki ez egy nagy lehetőség és szeretne váltani. Abban az esetben mondtam, hogy tegyen máshogy ha a főnöke egy k*csög. Mivel ebben az esetben gondolom, hogy részben ez is lehet a váltás oka. A tiszteletet meg kell adni, de azért ne legyünk már birkák. Amit írtam esetet pont az egyik kollegámmal esett meg. Állandóan gyomorideggel járt be dolgozni, mert a főnök minden szarságért őt cseszegette. Mikor megelégelte és közölte, hogy felmond akkor a főnöke kiabált vele, hogy ezzel tönkreteszi őt is meg a cégét is. Ilyen esetbe is tisztelni kéne a főnököt szerinted?
2018. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a kérdező viszonyát a főnökével, ahogy te sem.

A munka az üzlet, nem szabad érzelmi kérdést csinálni belőle. Legalábbis nem célszerű.

Még ha igazad van, akkor sem érdemes haragosokat gyűjteni.

Szerintem.

2018. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!