Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szeretitek, a nagy közösség...

Ti szeretitek, a nagy közösségi tereket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi egy nagy közös irodában vagyunk, mint több kicsiben, jó néha zsúfolt is. Illetve én még albérletben is egy nagy szobában vagyunk, és inkább a másik szobát megtartjuk egy nagy közösségi térnek.

2018. márc. 10. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Saját irodám van. Sokkal jobb így dolgozni, mintha többen zajonganának körülöttem.

Saját szobám volt gyerekkoromban is. Amikor még nem volt, akkor hiányzott nagyon. És most felnőttként pedig csak a szerelmemmel osztom meg a szobámat.

2018. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert ez azt is jelenti, hogy sokan vannak körülöttem, amit nehezen tudok tolerálni, nem bírom az idegenek közelségét. Mindig igyekszem valahova, ahol egyedül lehetek, vagy legalább kevesebb emberrel.
2018. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél éve szereztem magamnak egy irodát, mert agyamra mentek a zajongó kollégák
2018. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Ha dolgozom, akkor nem haverkodni, smúzolni, jófejkedni megyek be és ennek megfelelően k***ára nem vagyok kíváncsi senki magánéletére sem. Szakmai ügyekben úgyis megtalálnak e-mailben, aminek ott van az az előnye, hogy mivel legalább 1 perc begépelni, ezért az ember kétszer is meggondolja, van-e olyan fontos, hogy tényleg megérje neki elküldeni.
2018. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 de jó neked, napi tucatnyi olyan levelet kapok, vagy csatüzenetet, amin jobb napjaimon is csak felbacom az agysm, mert vagy értelmetlen vsgy k.ra nem az én dgom
2018. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet kaptam. Csoportos üzenet, "betesszük CC-be, mer' tudja, ez hogy működik" üzenet és a többi. Mikor a többiek számára is nyilvánvalóvá vált, hogy az ilyeneket nem olvasom el, hirtelen a tizedére csökkent a forgalmam.
2018. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos engem nem cc-be raknak be, hanem egyedüli címzettnek, volt olyan, aki 10 percenként írogatott, mert nem válaszoltam, amikor meg percenként telefonàlt és nem vettem fel, akkor irogatott, hogy vegyem fel, mondanom sem kell, nem hobbiból nem vettem fel
2018. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!