Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit dolgoztok? Szeretitek...

Ti mit dolgoztok? Szeretitek csinálni? Fizetés?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! 17 éves fiú vagyok, most fogom elvégezni idén a szakmunkás vizsgám (ipari gépészként) és ha minden jól megy akkor még 2 év érettségi áll előttem, és jön a meló. Viszont halvány fogalmam sincs hogy hová mehetnék dolgozni. Valami fuvarozóban gondolkoztam, ám azt valószínűleg pszichésen nem bírnám. A másik amin gondolkodtam hogy kimegyek külföldre melózni, de ekkor megint felmerül a kérdés, hogy ott is hová mehetnék?

Szóval szeretném megkérdezni, ti mit dolgoztok, vagy milyen állásra lenne érdemes jelentkezni? (150ezer forintos fizetés nekem már elég lenne szerintem)

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 11. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Mellesleg azért nem a szakmámban akarok elhelyezkedni, mert:

1. Több helyről is azt hallottam hogy nem fizetik meg őket rendesen;

2. Miközben végeztem a szakmát, rájöttem hogy ez nem az én világom. Nagyjából értem a dolgokat, de nem fog meg annyira hogy ezt dolgozzam...

2018. jan. 11. 15:00
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Jósolok neked...gyárban fogsz dolgozni operátorként.
2018. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarlak elkeseríteni de egyet értek az előzővel.Vagy ugyanezt külföldön több pénzért.
2018. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Takarítok külföldön egy hotelben 420 ezerért. Nem ez volt az álmom, de sokat össze tudok gyűjteni így.
2018. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Programozóként. Szeretem, de csak nettó 350-ért. De ez azért van, mert nincs ilyen végzettségem, így erre a pozícióra közvetlenül nem is vehetett fel a munkáltatóm.
2018. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!
2018. jan. 11. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerzodeses katona, logisztikai alakultanal logatom a labam fel napot havi 300 ezerert. Harcolo alakulatnal ugyanazert a fizuert kigyakorlatozod a fel tudodet.
2018. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!