Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több műszakos gyári meló...

Több műszakos gyári meló titeket is megvisel?

Figyelt kérdés
Pontosan 2 hónapja csinálom, de úgy érzem egyre nehezebben megy, rosszabbul érzem magam a bőrömben. Működhet ez hosszútávon?
2018. márc. 11. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit megvisel.

Sajnos csak rosszabb lesz szóval tanulj, keress valami más munkát. Én is ezen / ezeken vagyok..

Addig meg kitartást

2018. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Kollégák legalább normálisak?
2018. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Többség normális, nem ezzel van a gond, hanem leginkább az éjszakás héttel, amikor nem tudom kipihenni magam rendesen és aggódok, hogy hosszútávon ez rámegy az egészségemre.
2018. márc. 11. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Tanulni kellett volna, legalabb egy tisztességes jo piacképes szakmát.
2018. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban megviseli az embert a valtott muszakozas,foleg az ejszakas het. Tobb mint egy evet dolgoztam 3 muszakban, tobbet soha
2018. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem tudsz utanna rendesen pihenni akkor nem.

En 10 evet 24/72 valtasban jartam, fel ejszakat ugy is tudtal aludni, de utanna a 3 nap pihenes se volt eleg, viszont par ev utan megszokod az ossze-vissza bagoly eletmodot.

2018. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákmelóban voltam anno 1-2 napokat gyárban, soha többet. Nem embernek való munka.
2018. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit megvisel, de hozzá lehet szokni. A magam részéről a délutános és az éjszakás műszakot szerettem, a délelőttöst soha nem tudtam megkedvelni. Nem tudok korán kelni, ráadásul délelőttösben ott virít a teljes vezérkar és néha az élő fába is belekötnek. Délután és éjszaka legalább hagyják, hogy végezd a munkádat, elég, ha jók a termelési számok, nem kell mellé még vigyázzban is állni.
2018. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
37%
Legyen már benned egy kis kitartás... más sem halt még bele...
2018. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!