Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez csicskáztatásnak minősül?

Ez csicskáztatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem egy melohelyen a Burger Kingbe, mivel nincs más ezért pillanatnyilag megteszi.

A kollégám megkért egy szívességre, pl hozzam ki galériáról tálcákat, megcsináltam hisz ez az első kérése.

másnap én kértem meg a válasza meg NEM!ennyi pont, nem is magyarázta meg nekem hogy figyi ne haragudj most nem tudok mert 1000 a dolgom, nem a válasza NEM

Mi a jó taktika ez ellen?

Én is vágjak neki vissza a legelső hétben, napban neki?



#kollégák munkahely
2018. márc. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer megkért, hogy hozd el a tálcákat, és azóta ezen kattog az agyad, mert legközelebb ő nem-et mondott ugyanerre?... Nem volt még csicskáztatásban részed.
2018. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
szerintem ezt te kezeled szívességként. kicsit félreértetted a helyzetet :)
2018. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Velem ezt rendszeresen csinálta a főnök tesója. Aztán egyszer sarkamra álltam, mondjuk ehhez kellett, hogy a főnök is lássa, milyen retardált a tesója. Nem volt nehéz ügyem.

Egyszeri alkalom még nem para. Mondjuk nem votl túl kedves...

2018. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez a munkád, nem?
2018. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Megkért rá, te jópofiságból megcsináltad. Ez nem szívesség. Nincs több a sztoridban. Legközelebb te is nemet mondasz "visszavágásként". Vagy hazáig akarod kísérni lopakodva a sötétben és összekarcolnád a bőrét fakanállal?
2018. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő megtanult nem-et mondani,tanulj meg te is.
2018. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!