Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál, ha a főnököd...

Felmondanál, ha a főnököd ordenáré módon, ordibálva beszélne mindenkivel és veled is?

Figyelt kérdés

Igazán alpári és megalázó stílusban. Egyik nap mond egy dolgot, ha másnap úgy csinálod, lehord mindennek és elküld délre, az engedélye nélkül nem szabad levegőt sem venni, persze van úgy, hogy fél nap áll a munka, mert nem hajlandó szóbaállni senkivel. Ha mész kérdezni, elküld melegebb éghajlatra. STB. Az alázás mindennapos.

Ma ezért voltam szerencsétlen, idézem: "Ez a szerencsétlen is mindent rögtön el akart intézni."

A főnök idejéből 5-10 percre lett volna szükség ahhoz, hogy el is tudjam. Persze 3x vágott ki alja, kocsmai stílusban és én vagyok a világ legpofátlanabb embere, mert akartam dolgozni.


2018. márc. 12. 16:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az teljesen millió százalékosan kizárt, hogy lefeküdjek vele.


Nagyon utál aláírni, viszont az aláírásai nélkül nem megy a munka. Mindig arra hivatkozik, hogy neki fontosabb dolgai vannak, de ha nem keringenek az iratok, az mindenre visszahat. Beszélni meg nem lehet vele, mert vagy meg sem hallgat, aztán nem sokkal később a te hibád, hogy nincs aláírva :'D Miközben szakadsz meg, úgy stresszelsz, hogy méltóztasson ne kidobni és minden legyen aláírva még időben.

Ha megyek hozzá, üvöltve kidob, aztán arra hivatkozik, hogy nem kérdeztem meg (miközben esélyem sincs megszólalni). És ma is azzal fenyegetett, hogy kirúg, de úgy, hogy alkalmatlan vagyok a szakmámra (nem is a szakmámban dolgozom, csak papíron...)

Tényleg gondolkodom azon, hogy felmondok.

2018. márc. 12. 18:51
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
A helyzet az,hogy gyakorolnod kellene az önérvényesítést.Ez sokáig úgysem mehet. Kérj tőle néhány percet,hogy elmond,hogy ez így nem mehet tovább. Ha a sarkadra állsz,lehet hogy nem hallgat meg,de akkor dobd az asztalára az azonnali felmondásod,hogy ennek aláírására még szakítson időt. Hosszútávon úgyis kikészülsz,de lehet hogyha rájön,hogy nem is függsz tőle annyira,még akár emberszámba is vehet. Ha vége lesz ne bánd,menjen a helyedre az,aki irigykedik. Legyen ő pánikbeteg meg depressziós a jövőben.
2018. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy idiótaság ezt elviselni...
2018. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jha, meg nekem kezd úgy tűnni, hogy pont arra kellek, hogy legyen akit cseszegessen. :D :D :D

Mert igazából semmi érdemlegeset nem csinálok, hogy azt tudjam mondani, hogy ezen a helyen a helyen fejlődni tudok.

2018. márc. 12. 21:47
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ne mondj fel, de keresgélj folyamatosan. Csak olyan helyre add be az önéletrajzodat, ami tényleg tetszik és reménykedsz a pozitív válaszban. A motivációs leveledbe írd bele, hogy kezeljék diszkréten a jelentkezésedet, mert jelenleg is munkaviszonyban vagy és a jelenlegi helyedet csak azért hagynád ott, hogy egy olyan vonzó cégnél új munkakörben kipróbálhasd magad, mint a hirdetőké. (Ne mondj rosszakat a jelenlegi munkahelyedről és főnöködről sem írásban, sem szóban.) A másik, hogy időnként vedd fel telefonnal vagy mini diktafonnal a főnököd durvaságait. Ha netán elfajulnának a dolgok, pl. jogtalanul akar kirúgni, többet akar tőled munkaviszonynál, vagy bosszút akarna állni, ha majd felmondasz, akkor lesz a kezedben valami ellene. Hidd el, akármennyire befolyásos, ő sem szívesen pereskedne vagy vállalná a médianyilvánosságot. Szóval, most, a semmire ne mondj fel, de keress szorgalmasan és amint lesz lehetőséged, akár alacsonyabb fizetésért is, de lépj le!
2018. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!