Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet leállítani egy...

Hogyan lehet leállítani egy férfit, aki valahogy nem ért a jelzésekből és kezd kellemetlen helyzetbe hozni?

Figyelt kérdés
30 évvel idősebb munkatárs, nemrég jött a céghez dolgozni. Állandóan ott van ahol én, néha megjelenik teljesen random helyeken, van, hogy utánam is jön például a buszmegállóba ("követ"). Hogyan lehet megbántás nélkül elküldeni a fenébe?
2018. márc. 12. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál már beszélni vele?


Amúgy mondd azt, hogy van barátod.

2018. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam munkahelyen kívül megbeszélni vele, de mostanában erre nem tudok sort keríteni, munkahelyen belül meg nem akarok erről beszélni vele.

Amúgy az nem jó, mert ezt egyszer megkérdezte és azt mondtam idegességemben, hogy nincs. Tudom butaság volt, de ez az igazság. Persze most mást mondanék, csak nem tudok hazudni.

2018. márc. 12. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Pista, ha továbbra is zaklak, a HR-en/ etikai vonalon jelentem ill. feljelentést teszek.


Ennyike

2018. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Azóta lehetett barátod :)

Kérd meg egy jó kiállású férfi ismerősödet, hogy jöjjön el párszor eléd a munkahelyedre.

2018. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy durva, hogy egy nőnek kb. azt kell kamuznia, hogy van barátja, csak hogy békén hagyják.
2018. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Ugyanakkor egy férfi dolgozónak azt kell kamuznia, hogy van csaja, hogy ne higgyék búzának.
2018. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!