Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már nagyon kellemetlen...

Volt már nagyon kellemetlen állásinterjútok? Mi történt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Volt :( átváltottunk angolra és ott realizáltam, hogy nem tudok folyékonyan beszélni. Nagyon kínos volt. Ott ültek egy csomóan körbe az asztalnál és legszivesebben elsüllyedtem volna...
2018. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

25 éves voltam, egy győri bútorüzletbe kerestek bizonyos munkakörre embert. Volt képesítésem, gyakorlatom is. Két nagyon igénytelen, tahó, egy férfi és egy nő kérdezgetett fintorogva, bunkózva. A férfi engem méregetve aztán odaszúrta a végére, hogy hát én biztosan szülni akarok nemsokára, mert "korban vagyok", és ezt a rizikót nem vállalják be. Röhögni kezdtem kínomban, akkor már tudtam, hogy felesleges udvariaskodni.

Azért írtam róluk ilyen csúnyán, mert tényleg elképesztőek voltak. Később kiderült, hogy ismerőst vettek fel.

2018. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Én ma voltam eggyen. Elég kínos volt. Egy dohányboltba jelentkeztem. Kimentem a világvégére, azthittem valami putri kis dohányboltban vár egy dagadt öreg paraszt nő (a telefonban hang alapján kb. ez jött le), így hát ki se csíptem magam, egyszerű csöves kinézet stb.

Aztán megállok ahol google street szerint meg kell, egy irodaház. Oké bemegyek. És ilyen öltönyös emberek várnak. Elég kínos volt.

21l

2018. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Egy dohányboltba???

Nálunk dohányboltban kb 20 éves buta kiscsajok vannak. Állásinterjú?..

2018. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem még soha nem volt olyan igazi állásinterjúm, mert ahogy elvégeztem a sulit már automatikusan vártak a munkahelyemen. Csak amikor bementem első nap aláírni a papírokat, a titkárnő úgy ugrott be szabiról hogy ezt elintézzük (kis cég, ő az egyetlen ezzel a feladattal megbízott ember) és rövid szoknyában volt, amikor meg le akart guggolni valami fiókhoz, a szék karfájában megakadt a szoknya én meg pont odanéztem. Felgyűrődött teljesen és kilátszott minden..mármint a feneke, tangában. Persze egyből felpattant és megigazította, én meg nem tudtam hova forgolódjak kicsit kínos volt, de tetszett. Utána meg ahogy ült és hajoldosott előre hogy hol írjam alá a papírokat, mindig be lehetett látni a mellei közé. Én meg nem tudtam milyen szögbe forduljak, mert még a cerkám is felállt tőle. De úgy hogy majdnem leszakította a sliccem :DD
2018. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Volt néhány.


Egyszer egy interjúmon elkezdtek értelmetlen hülyeségeket kérdezni, nem értettem, hogy kapcsolódik a meghirdetett munkakörhöz, stresszinterjúnak szánták, de az álláshirdetés alapján ez nem volt indokolt, mert nem olyan volt a munka, a végén én közöltem, hogy köszönöm szépen, de akkor én nem akarok ott dolgozni.


Volt egy másik, ahol az önéletrajzomba kötöttek bele, hogy miért nincs minden munkahely feltüntetve (volt egy mozgalmasabb időszakom, amikor csak rövid idejű határozott időre szóló munkáim voltak). Már második kör volt, de ott is én mondtam, hogy ezt akkor inkább nem, és keresek tovább.


Egy harmadiknál potyára hívtak be, de a telefonban elhallgattak olyan fontos dolgokat, amikre én már tudtam volna azt mondani, hogy ez nem lesz nekem jó, illetve én nem leszek jó nekik, mert mást tudok. Csak egy statisztikai adatnak kellettem. Kellemetlen volt, de tanulságos, mert ebből is megtanultam, hogy mire figyeljek oda, és mik azok a tipikus fordulatok, amik arra utalnak, hogy csak tartoznék az ördögnek egy úttal, így mikor legközelebb belefutottam egy hasonlóba, már egyből nemet tudtam mondani, és nem húzzuk egymás idejét.

2018. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

interjú előtti égés volt


felmondtam egy ismert, nemzetközi cég leányvállalatánál, viszont az anyacégben szívesen dolgoztam volna


apám mondja hogy van egy ismerőse aki az anyacég HR igazgatójával jóba van, majd ő szól pár jó szót, meg elküldoli az önéletrajzom


hát a kedves ismerős nem tudta mi a különbség a két cég között, így gyakorlatilag megkérte a HRes csajt, akinél két hete mondtam fel kamu indokkal, hogy hívjon már be interjúra, szegény gyereknek nincs munkája mert az előző hely sz@r volt, inkább elmenekült


hát nem kicsit volt ciki

2018. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Bementem, de a "főnöknő" nem figyelt, és épp azt ecsetelte, hogy úgyis nőt fog felvenni... Nekik égő volt, én sarkon fordulva távoztam.
2018. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Metionin ***** válasza:
94%
Nekem csak diákmelós volt hogy bementem az interjúra, minden király, majd a nő közölte hogy sajnálja de elsősorban dekoratív lányokat keresnek és én ennek nem felelek meg. (Telefonos munka volt, a kutya sem látott volna, egyébként meg nem vagyok bányarém, az interjúra elegánsan stb. mentem). Nem is az hogy kellemetlen volt, csak ilyen wtf.
2018. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
a profession-on felkerestek, hogy megtalaltak az oneletrajzom es felkeltette az erdeklodesuket, menjek a strabag zrt egyik iroda hazaba a 9. keruletbe... egy menedzser asszisztensenek kellett volna lenni. de hat nem csodalom, hogy amelle a felfujt holyag melle lasszoval kell fogni az embereket... bele kotott mindenbe, kerdezgetett minden hulyesegrol, faggatozott miert hagytam ott az elozo munkahelyem. rendesen lecseszett, azt mondja nem azert kell dolgozni jarni, hogy penzt keressen az ember. kb negyedorat beszeltem vele de annyira visszataszito volt a vizenyes teste azzal a felpuffadt fejevel es a kiallo lofogaival majdnem raboritottam az asztalt
2018. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!