Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes a fönökkel...

Szerintetek érdemes a fönökkel, és a csoport vezetővel egyszerre beszélni erről?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy új munkahelyen, próbaidős vagyok, de tervezzem azt, hogy beszéllek a fönökkel, és a csoport vezetővel,olyan 1-1,5 hónap múlva, hogy mégis, milyen a munkám minősége, elegendő-e a termelés, milyen a fejlödésem üteme, a személyiségem passzol-e közösséghez.

Mit gondoltok erről, érdemes ilyen beszélgetést kezdeményezni ?


2018. márc. 13. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A csoportvezetovel igen, a fonok szarik ra szerintem :D
2018. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint a beszélgetésre érted úgye ?
2018. márc. 13. 20:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy, szerinted a fönököt nem érdekli, beszélgetés.
2018. márc. 13. 20:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen munkahelyen dolgozol.

Egy gyárban ezt nagyon nem kéne, de egy irodai szellemi munkánál teljes mértékben támogatom.

2018. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez segnyalas lenne, ha nekem csinalna a beosztott akkor a sorsa megpecsetelodne, nem birom a segnyalo/talpnyalo barmokat
2018. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, épp erre gondoltam.

Normális, kulturált, irodai szellemi munkáknál van félévente/évente teljesítményértékelés, egy 1-1,5 órás beszélgetés keretében a közvetlen főnököddel.

A gyári szalagmunkákat végző "prolik" erre sajnos alkalmatlanok, fel se fogják, hogy mi ez és tuti "seggnyalásnak" értelmezik, szóval ott ilyesmikkel véletlen se próbálkozz.

2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez egy elektrotechnikával foglalkozó cég, föleg motorok tekercselésével foglalkozik.
2018. márc. 13. 20:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves "szerintem meg ez segnyalas lenne, ha nekem csinalna a beosztott akkor a sorsa megpecsetelodne, nem birom a segnyalo/talpnyalo barmokat" -megmondó!


Amilyen jó a helyesírásod, egészen biztos vagyok benne, hogy neked esetleg az asszonyod a beosztottad (HA van olyan majom nő egyáltalán, aki egy olyan birkához hozzámegy, mint te).


Kedves kérdező, bocsánat az OFF-ért.

Szerintem ha baj van, azt te is fogod érezni. Azonban, amennyiben kellő alázattal és odafigyeléssel vagy a munkád és a kollégáid felé, úgy nem hiszem, hogy problémák adódnának.


Inkább egy olyat javasolnék, ha valami konfliktus adódik, akkor mindketten egyszerre lépjetek oda a vezetőtökhöz, és soha ne a másik háta mögött akard elintézni a dolgot.

2018. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy jó támpontot adna, hogy miben kéne jobban fejlődöm.
2018. márc. 13. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet én értem rosszul, de ez nem egy gyári szalagsori munka?

Mit lehetne ebben rosszul csinálni? Gondolom van egy norma és azt kell tartanod, aztán kész.

Meg passzol-e a személyiséged a közösséghez, jézus atyám...

2018. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!