Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért húzzák mások agyát?

Miért húzzák mások agyát?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni a Mc Donaldsba, és elején mondták hogy majd beszereznek nekem 1 db váltó ruhát, eltelt már 1,5 hét és sehol semmi, megint rákérdezek és lepasszolnak, majd rendelünk ha lesz időnk, mert nagyon sok a dolog.

Hozzáteszem 4 főnőkhelyettesem van, és 1 étteremvezető, az meg olyan lazán kezeli a dolgokat, hogy nem is érdekli az egész. Olyan van még hogy megbeszélek az egyikkel valamit hogy bejövök 11-re és 20:45 ig maradok, erre 18:00-kor közli velem a másik fönök helyettes hogy menjek el mert nincs nagy forgalom, erre én: de nem eddig tart a munkaidőm, és amúgy sem lesz meg az óraszámom! erre ő: de meglesz menjek haza mert elég 1 ember is. Most akkor ki a főnők? kérdezem én magamban, ha a nagyfőnők meg nem foglalkozik az egésszel. Mit csináljak?


2018. márc. 17. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaj ne aggodj, majd ha ki sut a nap es mindenki megy mekizni, annyian lesznek , hogy azt se tudod fiu vagy-e vagy lany, orulsz hogy mar csak X ido van a munkaidodbol, de az utolso fel oraban benyogi a felettes , hogy maradj mar mert sokan vannak, amugy sincs meg az oraszamod. :)

Ez ott igy szokott menni.


Egyebkent mar 2 eve nem dolgozok mekiben, de meg mindig meg van a munka ruham :DD

2018. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!