Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnál olyan munkahelyen,...

Maradnál olyan munkahelyen, ahol minden nap azzal fenyeget a főnök, hogy kirúg?

Figyelt kérdés
Oka nincs rá, de úgy kommunikál, hogyha xy dolog nincs meg 10 ig, kirúg. Még olyan nem volt, hogy késtem volna valamivel, csak ezt a kirúgást úgy használja, mint más a jó napotot.
2018. márc. 18. 09:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem maradnék. Fenyegesse a k*va annyát.
2018. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy milyen indokkal? Meg, hogy egy esetleges munkaügyi pernél is így beszél e majd, én maradnék, de csak azért mert egy cinikus ember vagyok és szeretem a nagyképű majmokat helyretenni, káromkodás nélkül :)
2018. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék. Kétlem, hogy lehetne azzal aa tudattal jól, és örömmel dolgozni, hogy folyamatosan ott lebeg a szemem előtt, ha hibázok, kirúg.
2018. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen hely.


Mondogatták, mondogatták, azt meguntam és leléptem.


Felmondásom elküldtem email-ben.


Minek vacakoljak ilyen emberekkel, nekem olyan papírjaim vannak hogy valahova mindig felvesznek, jön a pénz, majd leállok ilyen gyökerekkel.

2018. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne más lehetőségem, nem maradnék. Ha viszont kénytelen lennék maradni, akkor is sokkal lazábbra venném a figurát...
2018. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen helyem. Munkát kerestem stikában, mikor találtam, pattantam. Engem az ilyen nagyon tönkretesz, stresszel, én így nem vagyok hajlandó élni. Hiába szerettem a munkát és kerestem többet, mint a mostani helyemen, az életminőségem össze sem volt hasonlítható a mostanival.
2018. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem léptem le. Néhány alkalom után megkérdeztem tőle, hogy jó-e, ha azonnal össze szedem a cuccaim és már itt sem vagyok?! Jött a hátde-hátde....! Még néhányszor próbálkozott, kinevettem, azóta már ő maga is mosolyog, mikor kimondja és rám néz.Rám legyint, hogy hülye vagyok, de mégis mondja, szerintem, pont azért, mert magában ő is röhög a nagy számon.
2018. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahol dolgoztam nem napi szinten, csak havonta 2-3 alkalommal ment ez a fenyegetés. Én a sokadik után berágtam és a szemébe mondtam hogy "Nézd ha nem tetszik akkor küldjél el, de írd rá a papírra hogy miért küldtél el a cégtől!" Ezek után egyből másképp állt hozzám, mert én nekem ebből elegem lett hogy folyton fenyeget, és tudtam hogy ok nélkül nem rúghat ki csak úgy, ugye elém teheti azt hogy írjam meg a felmondásomat hogy magamtól megyek el, de nem akarom megtenni, és ezzel a kijelentésemmel azt mondtam hogy ha annyira el akar küldeni akkor küldjön el, de tudtam hogy csak úgy akármi ok miatt nem rúghat ki, de ha mégis írja csak rá a papíromra, és ha nekem nem tetszik egyből megyek munkaügyire. Persze a főnököm azóta nem piszkált ilyenekkel, és valahogy leszállt rólam, meg pár kollégámról is. Éreztettem vele hogy a fenyegetéssel semmit nem ér el. Ennyi. Nem volt baj.

Már leszámoltam a cégtől, na akkor majdnem elsírta magát hogy miért megyek el, meg miért nem mondom ha probléma van, meg miért nem jó ott nekem, meg stb... stb...,

2018. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd ha nem tetszik akkor küldjél el, de írd rá a papírra hogy miért küldtél el a cégtől!"


Volt egy cég, ott egy fickó mesélte, hogy egy ember úgy lépett le hogy hagyott egy cetlit az autó ülésén hogy "ne keressetek".

2018. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy maradnék.
2018. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!