Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » KFC, Meki vagy Burger Kingbe...

KFC, Meki vagy Burger Kingbe vállaljak munkát diákként?

Figyelt kérdés
Hol kedvesebbek a munkatársak? Hol könnyebb a munka? Minden érdekel, várom a kommenteket :)
2018. márc. 21. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ezekben a tekintetekben egyre mennek. Amúgy sem gondolom, hogy ha valaki itt azt írja, hogy abban a Mekiben, ahol ő dolgozik, ott nagyon kedves mindenki, akkor attól a Mekit kéne választanod, hiszen a mellett még van 100 másik Meki is, és a dolgozók természetesen nem mindenhol egyformák.

Ami alapján érdemes döntened, az a rugalmasság illetve a fizetés.


Amúgy bírod a "kiképzést"? Ilyen helyeken nagyon pörögni kell, én magam ugyan csak egy büfében voltam, de a csúcsidő brutál volt, nagyon nem szerettem. Nem azért, mert lusta vagyok, hanem mert tiszta robot meló az egész vendéglátás.

2018. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és szerintem a munka könnyűsége sem változik gyorsetteremről gyorsétteremre. Mindenhol talpalni kell. Persze kaphatsz kedvezőbb feladatokat is. Pl. az autós kiszolgálás szerintem egész barátságosan hangzik
2018. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy nem válogathatok mert egyrészt nincs sok lehetőség diákként, másrészt még nincs semmilyen képesítésem, mivel idén érettségizem. De úgy alakult hogy muszáj pénzt keresnem szabadidőmben, ezért muszáj lesz bírni.
2018. márc. 21. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (nem főváros, de megyeszékhely) a KFC lenne a nyerő. Burger King, illetve a McDonald's mindig tele van, pörögnie kell az ott dolgozóknak. KFC-ben viszont én még sosem álltam sorba, mert drága, így kevesebben járnak oda.
2018. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a KFC-t javaslom, a három közül az a legkevésbé pörgős, felénk is oda járnak kevesebben. Tehát ha a pénz nagyjából ugyanannyi, akkor a KFC-nél kell kevesebbet dolgozni érte.
2018. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!