Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálsz ameddig munkanélk...

Mit csinálsz ameddig munkanélküli vagy?

Figyelt kérdés

Azt leszámítva,hogy rendítlenül munkát keresel.

Kicsit depresszióba estem, motiválatlan lettem. Sok dologgal tölthetném hasznosan az időt, pl,hogy az egészségemre figyelek, edzek,stb de legszívesebben egész nap a lakásban ülök és nem csinálok semmit. Rosszul vagyok ettől, 2hete vagyok munkanélküli.


2018. márc. 23. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én december óta:D Majd belejössz:) Általában gépezek,zenét hallgatok vagy átmegyek valamelyik haveromhoz.. császkálok a városban, meg figyelem hogy hat-e már az antidepresszáns, ilyenek...
2018. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy megoldás :D de azért kéne valami hasznosat kezdeni ami esetleg kihuz a szarból. De az a baj,hogy még csak a kénéig jutottam el. Az antidepresszánsra meg tuti rászoknék. Így is labilis vagyok lelkileg.
2018. márc. 23. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Onfejlesztes baratom. Bar az elejen rohadt unalmas, viszont ha alkalmazod a tanultakat egyre tobb baratod lesz es egyre nagyobb kapcsolati toked. Ha kapsz melot ott is sokkal jobb eselyekkel indulsz ha azt latjak rajtad hogy egy stabil vezeto tipus vagy. Ha esetleg vallalkozast akarsz majd kesobb inditani akkor meg kifejezetten ajanlott. Kezd uj dolgokba, lepj ki a komfort zonadbol. Minel tobbet "lazulsz", annal jobban elmegy a kedved az elettol. Tapasztalat.
2018. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak két hete? :D

Van olyan ismerősöm, aki több éve.

" de legszívesebben egész nap a lakásban ülök és nem csinálok semmit" ezzel vigyázz, mert én is csináltam ilyet, végül már a boltba is alig mertem lemenni, meg minek, stb.

Nekem most sajnos nagyon-nagyon laza részmunkaidős melóm van, alig kell bejönni, hetente kb. két napot, de nem is fizet jól.

Én edzek, meg próbálom a hobbimat csinálni, olvasni.

Mellette munkát keresek és olvasgatom, milyen állásinterjúk vannak, milyen a menete egyes helyeken.

Tanfolyamokat is néztem, de azok vagy drágák, vagy ősztől indulnak vagy nem nekem valók.

2018. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clay Morrow ***** válasza:

Mégis miből éltek akik több hónapja, TÖBB!! éve munkanélküliek vagytok?


Én amíg az voltam, kockultam, filmeztem és zenét hallgattam.

2018. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Amikor munkanélküli voltam, kitaláltam hogy lefutok egy maratont, és elkezdtem edzeni rá. Célt adott az életemnek, de nem vett el annyi időt, hogy ne tudjak állást keresni és interjúkra járni. Aztán lefutottam és tökjó volt.
2018. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offert, nalatok mikor indulnak tanfolyamol a munkanelkulinel? :D


Hogy erdemben valaszoljak...amikor 4 honapig munkanelkuli voltam, belevagtam minden olyanba amihez a munka mellett sosem volt idom. Gitarozni tanultam, edzettem es en is elkezdtem az onfejlesztest

2018. márc. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!