Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő után törlöd a volt...

Mennyi idő után törlöd a volt munkatársadat facebookról, és általában miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak azokat szoktam törölni, akikre nem vagyok kíváncsi, illetve nem szeretném, hogy bármilyen formában az életem része legyen. Tegnap volt az utolsó napom az első munkahelyemen es mar azért korábban is szelektáltam, de meg van egy személy akivel hadilábon állok(meg nem döntöttem el, hogy menjen vagy maradjon)
2018. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően fel sem veszek munkatársat, de akivel nem voltam jóban, kilépés után törölném, akivel meg igen avgy semleges, az felőlem maradhat, mivel nem nagyon használom chatelésen kívül másra a FB-t.
2018. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek törölném? Elférnek az 1000+ másik mellett
2018. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ritkán veszek fel munkatársat facebookon, mert szerintem nem tartozik rájuk a magánéletem (kik az ismerőseim, hol/mivel töltöm a szabadidőmet). Ha mégis megtörténik, mert pl. nagyon jól kijövünk, akkor miután már nem vagyunk munkatársak, kizárólag azok lesznek továbbra is a facebook ismerőseim, akikre kíváncsi vagyok, akikkel tartani szeretném a kapcsolatot, vagy akiknek szívesen megmutatnám az életem további alakulását is. Ha már semmi közünk egymáshoz, akkor egy idő után simán törlöm, vagy beállítom, hogy csak korlátozottan lássák az oldalamat.
2018. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szakma,amiből még lehet valami,és infóra van szükségem,és megbízható,meghagyok 1-2őt.Olyan munka amit semmit nem ér(gyár),és csak azért jelölnek be hogy infókhoz jussanak,vagy legyen mit kitárgyalni,egy idő után törlöm az összeset,ezzel egyidejűleg megy a levesbe az összes ált. iskolai hülyeség is,mert az hogy mi volt 25 éve nem érdekel,gyerek voltam,nem érdekel ki mit csinált utána.Kimondottan volt munkatársat 2-3 hónapon belül törlöm.
2018. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezért sem vagyok FB-s, legalább ilyeneken nem kell agyalnom. Amúgy meg aminek vége, az vége az én értékrendemben.
2018. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akit törlök, azt azért törlöm, mert nem vagyunk kíváncsiak egymásra. De van, akivel tartom a kapcsolatot, függetlenül attól, hogy már nem dolgozunk együtt. Egyik ilyen volt kollégámmal már több, mint 7 éve nem találkoztam, aztán most télen csináltunk egy közös kirándulást, és megbeszélgettük, mi történt az elmúlt 7 évben.
2018. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Azokat törlöm, akikkel nem ápolok kapcsolatot.
2018. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nincs kit törölnöm, mert munkatársakat nem veszek fel ismerősnek fb-n, lehetünk bármilyen jóba :)
2018. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy munkatársamat sem töröltem. A legtöbbjükkel jóban vagyok,vkivel már 5 éve,azóta persze ő is máshol melozik.


Akivel meg nem beszélek nem sok vizet zavar.


egy lányt töröltem évfolyam társam volt gimiben. Vadászott a lány. Kirakta a véres lelőtt rókát,nyulat,fácánokat,halott vadisznókkal pózólgatott. Nekem ezt nem vette be a gyomrom,hogy a véres halott állatok képeit nézzem,minden nap!!!Letöröltem,de újra bejelölt. Na akkor tiltottam is.

2018. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!