Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki lenne megkérdezni?

Ciki lenne megkérdezni?

Figyelt kérdés

Tavaly dolgoztam egy helyen napi bejelentéssel két napot, azután azt mondta a főnök hogy majd szól mikor kell jönni.

Eltelt másfél hét közben jött egy külföldi munka ajánlat amit elfogadtam rá egy napra már utaztam ki. Nem szóltam hogy már ne számítsanak rám, később keresett is a főnök de nem ért utól, rokonaim mondták neki hogy mi van.

Most újra itthon vagyok és munkát keresek, ott valszeg lenne munka de cikinek tartom hogy oda menjek megkérdezni.

Egyébként közben rokonaimnál többször is érdeklődött felőlem míg kint voltam.



2018. márc. 26. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megelőzhetted volna egy korrekt lezárással, egy telefon. De mivel pénz beszél kutya ugat, én akkor is rákérdeznék náluk, pláne hogy egymillió munkavállaló hiányzik most itthonról.
2018. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amilyen diliház van munkaügy fronton szerintem tökmindegy.


Nekem akkor is az a kedvencem mikor egy munkavállalót a biztonsági őr kísér ki a kapun.


Szerinted??

2018. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!