Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ciki lenne tőle megkérdezni,...

Ciki lenne tőle megkérdezni, hogy mit szeretne születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nagyon jó viszonyban vagyunk, több is barátságnál, szerintem megvan a kölcsönös vonzalom, de (még) nem vagyunk együtt. Nemsokára születésnapja lesz, de még nem ismerem őt annyira, hogy teljesen tisztában legyek a dolgaival. Tudok róla egy-két dolgot, hogy mi érdekli, de pl. fogalmam sincs, hogy az adott témában mondjuk milyen könyvei vannak meg stb. Nem divatb*zi, rendszerint farmerban, tornacipőben, nem márkás cuccokban jár (és nekem nagyon bejön ez az egyszerűség), tehát a csecsebecsék szerintem kizárva, amúgy is hülyeségnek tartom ezeket. Szeretném felköszönteni, és persze nem akarok üres kézzel odaállni elé, de olyan snassz, hogy egy bonbont vegyek. Egyszerűen nem tudom, mit adjak neki, tudom, hogy nem az érték a fontos, de használhatatlan hülyeségeket nem akarok adni. Szerintetek megkérdezzem tőle, hogy mit szeretne? Vagy a másik verzió, hogy mivel édesszájú, rendelek neki egy tortát, de mivel egyedül lakik egy albérletben, nem tudom, mikorra fogyna el. Arra is gondoltam, hogy meghívom sütizni, mondjuk ez meg nem akkora nagy durranás ajándékként. Sajnos ez egy kisváros, nincs túl sok lehetőség ilyen téren. Ti mit tanácsolnátok? Köszönöm a segítséget.

2017. szept. 25. 20:18
 1/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? A torta nem rossz ötlet, a sütizés is jó. Nem muszáj nagy torta, ha azt választod. Esetleg valami zenével kapcsolatos dolog esetleg?
2017. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Könyv (minél kopottabb annál szebb),természet,nasi ezek mindig bejönnek a csajoknál.
2017. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Bő huszonévesek vagyunk. Igazából nem tudom, itt készítenek-e kisebb tortákat, annyit tudok, hogy 16 meg 20 szeletes biztosan van, mert mi ilyeneket szoktunk rendelni családi ünnepekre. Viszont a tortát is csak úgy lenne érdemes megrendelni, ha biztosan tudnám, hogy nem utazik pl. haza. A zenét szereti, viszont azt sem tudom, hogy pl. milyen cd-i vannak meg. Próbálok valami olyasmivel előállni, ami nem piti dolog, csak így nagyon nehéz. Úgyhogy lehet, hogy marad a meghívás, végül is az is egyfajta ajándék, most sajnos jobbat nem tudok.
2017. szept. 25. 20:37
 4/7 anonim válasza:
Akkor akár te is süthetnél valamit. Nézz szét a neten. Biztos értékelné. Ha jó idő lesz, szervezhetsz egy piknik szerű dolgot is. Akkor ez ilyen élmény ajándék lenne. :)
2017. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki.

Nem az ajándék a lényeg, hanem, hogy megleped, hogy tudod a szülinapját, hogy gondolsz rá.

Na most ha előre megkérdezed, hogy majd mit kérsz szülinapodra, abban semmi meglepetés nincs.

Teljesen jó a bonbon.

Szerintem az tökéletes, hogy elhívod sütizni. Én örülnék ennek nagyon. Egy egész torta lehet, hogy felesleges, de így mindenki tud enni, amit akar. Egyébként vannak ám kisméretű torták is.

2017. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne úgy kérdezd meg, hogy mit vegyek neked ajándékba, hanem kérdezd meg, hogy kívánt-e valamit születésnapjára?


SZerintem pont egy sütizés egy jó randi lehetöség a születésnapon. Meghívod sütizni, és viszel neki egy kis csokor virágot...

Csak úgy tortával beállítani is fura, ha nem vagytok jóba.

2017. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végül is akkor elhívom majd sütizni, még ha esetleg nem is pontosan a születésnapján. Egyébként nagyon jóban vagyunk, bírjuk egymást, és mindig van valami testi érintkezés, ő is szereti, ha cirógatom, megfogom a kezét.
2017. szept. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!