Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rettegek a váltástól, de itt...

Rettegek a váltástól, de itt sem jó. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Lassan 4. éve vagyok egy unalmas, monoton munkában, irodai tevékenységek... nem valami hú de nehéz munka, többre is vágyom. Tele van idős kollegákkal az iroda, én vagyok a legfiatalabb. 6 órában dolgozom, mert mellette egyetemen jogot tanulok. Menekülni akarok innen, mert úgy érzem, maga alá temet az a hely...

De váltani is rettentően félek. Mi van, ha utálni fogom az új helyet, vagy nem leszek szimpatikus nekik? Tudom, nyafogásnak tűnik, de már nem tudom, mit tehetnék. Amíg nem fejezem be az egyetemet, még nem tudok a szakmában dolgozni, ahogy szeretnék.


2018. márc. 26. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne tudnál? Gyakornoki helyet tudnál keresni.

Amúgy meg igen, ez tényleg nyafogás meg kifogás keresés. Ha nagyon szeretnél váltani, már megtetted volna.

2018. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetnél ilyen önkéntes jogász, ha anyagilag megteheted.
2018. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!