Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóra csinálom nem sokára a...

Autóra csinálom nem sokára a jogsit, de rettegek, hogy a sebesség váltástól, sose ment. Nagyon lehetetlen megtanulni? (Suzuki Swift)

Figyelt kérdés

korábban próbáltkozam vezetéssel, hát totál kínai nekem az egész. (Régi) Swiften tanítgattak, Elinduláskor oké, kettesbe oké, ha gyorsítok elindulás után. De tovább hogy s mint? Van erre valami skála, mint pl. 20 km/h -nál válts 2-esbe stb stb. És ha lassítano kell?

Automata váltóst nem akarok, mert ne a kocsi döntösn helyettem, de már régóta bennem vana félelem, hogy ezen fogok elbukni. És igen, azért fogalmazok ilyen hülyén, mert lány vagyok. Elnézést mindenkitől!


2017. júl. 16. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én hang alapján váltok, de általában 30nál mehet a 3as, 40nél 4es, 60 környékén vagy kicsit hamarabb 5is.

Lassításnál: ha lámpánál kell megállni akkor majd üresbe kell tenni

Kanyar előtt mindig kettesbe kell rakni, oktatók így érzik maguk boztonságba (még akkor is ha elférne a 3as is) .

Lassításkor, ha épp megindul a sor, tehát van valamennyi sebesség, akkor kettesbe, és lassan kuplungot felengedni.

Ha 30as tábla , és 50nel mész, akkor lassítol motorfékkel is, aztán beteszed 3ba.

2017. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rá fogsz érezni egy idő utan, de az előttem író rendesen leírta a különböző helyzeteket.
2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Húha, nem szívesen mennék az első válaszoló után, agyhalál lehet a nyugdíjas gyorsítási tempója.
2017. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a tanuló verzió. Főleg aki bizonytalan, annak kezdésnek bőven elég egyenlőre
2017. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tanulj automatán és kész.
2017. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb mint gondolnád. Én is úgy mentem el vezetni hogy előtte halvány fogalmam sem volt a váltásról. Kb 10 perc alatt ráérzel és lazán menni fog. Azért van az oktató is hogy segítsen.
2017. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Elsőnek, hang alapján 30-nál hármasba teszed?

Szegény autó :/

2017. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bár nem én vagyok az első, de nem unalmas még, hogy mindig kötekedik valaki?

De.

Mitől szegény autó, mondd már meg?

Semmitől.

Olyan gáz, hogy egyesek itt élik ki magukat és osztják az észt meg beszólogatnak másoknak, de csak így neten, névtelenül, mert otthon nem lehet...

2017. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Utolsó!

Attól szegény hogy eszméletlen alacsony fordulatszámon erőlködik a motor hogy menjen, attól szegény!

Az egy benzinmotor!

2017. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ha nem rángat és nem síkit az már jó. én mentem már ugyanazzal a diesel autóval 1-esben is 40 el és ötösben is. na az volt az amit túlzásnak nevezünk.

(pontosabban elindulás után 40-nél átraktam 1-esből ötösbe)(de ilyen húzások előtt mindenképp melegítsd be, különben több részletben dobja le a hengerfejet)

2018. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!