Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudom, hogy szánalmas vagyok,...

Tudom, hogy szánalmas vagyok, de rettegek, annyira de annyira félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Munkahelyet keresek és egyszerűen rettegek tőle. Félek jelentkezni, mert arra gondolok, hogy mi van ha nem leszek nekik elég jó, ki fognak közösíteni, nem tudom elvégezni az adott munkát, annyira félek, nem merek lépni, ilyenkor mit kell tenni?

Egy 20+ éves fiatal lány.


2014. szept. 30. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichológushoz és majd ketten kitaláljátok, hogy miért is van ez, aztán segít kilábalni is a helyzetből. Nem kell félni, neki ez a munkája és biztos hallott már ennél cifrább dolgokat is (sajnos) :P
2014. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy jó pszichológus sokat segítene.
2014. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áruld már el, miért nem lennél nekik jó később, ha a felvételi elbeszélgetéskor úgy gondolták (pedig akkor még igazán nem is ismertek), hogy te vagy az ő emberük!!!


Az adott területen, szakmában te vagy a legjobb!!!

Náladnál jobbat nem fognak találni, ezért nem is keresnek mást!Ezt ők is tudják, mindenki tudja!!!

2014. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogd fel úgy, hogy nincs vesztenivalód.


1. Ha felvesznek, nyilván úgy ítélik meg, hogy alkalmas vagy a munkára.

2. Kellemetlen munkatárs mindenhol akadhat, ahogy mindenhol akadnak olyanok is, akikkel jól ki lehet jönni.

3. Ha nem vesznek fel, az még nem jelenti azt, hogy nem vagy alkalmas a munkára. Fogd fel tapasztalatszerzésnek és gyakorlásnak.

4. Az is lehet, hogy NEKED nem felel meg az adott munkahely és nem fordítva. Ezért jó a próbaidő, kiderül, hogy "passzoltok-e egymáshoz":)


Csak bátran!

Ha habozol, egy idő után rosszul fogod érezni magad, hogy nem "haladsz" a céljaid felé. Vágj bele! Akkor elmondhatod, hogy legalább megpróbáltad! (Arról nem is szólva, ha nem próbálkozol, akkor esélyed sincs a sikerre!)


Ne feledd! Nincs mit veszítened! (Azért alaposan olvasd el, mit írsz alá, nehogy átverjenek!)

2014. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!