Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi önéletrajzba diákként...

Külföldi önéletrajzba diákként mit írjak bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg tanuló vagyok, de külföldre (Európán kívülre) kell írnom egy önéletrajzot angolul. Europassra gondoltam, szerintetek az jó? És mit írhatnék bele így hogy nincs munkahelyi tapasztalatom? Egy vendéglátó helyiségbe lenne az állás amire jelentkezni akarok, dolgoztam már iskola mellett egy éjszakai bárban hétvégente, besegítettem apukám üzletébe van jogositvanyom ezeket beleirjam? Mik azok amik meg lényeges információk lehetnek? Nagyon megköszönném a segítségeket


2018. márc. 27. 18:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt beleirjam hogy idén fogok érettségi vizsgázni?
2018. márc. 27. 18:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ilyeneket mindenképp írj bele. Mindenféle iskolán kívüli foglalkozást is megemlíthetsz, illetve írd oda hogy miből mit tanultál, mikben van jó meg hasonlók. Akár a kedvenc tantárgyadat is beleírhatod.

Én amikor írtam, (egyetemre jelentkeztem itt angliában) a tanár azt mondta méf azt is beleírhatom, hogy busszal járok iskolába messziről, és ez segített hogy önállóbb legyek.

Szóval minden ilyen kis hasznos dolog mehet bele, minden ami foglalkoztat, érdekel vagy csináltál.

2018. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!