Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi leszel/lettél, ha nagy leszel?

Tubarózsa kérdése:

Mi leszel/lettél, ha nagy leszel?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsi vagyok kinek mi volt a gyerekkori álma? Azzal foglalkozol most? Ha van(nak) gyermeke(i)d mit szeretnének? Azzal foglalkoznak?

Én sok minden akartam, stewardess, geologus, tanár, bádogos stb. De a legfőbb 3 éves korom ota buszsöför. Az is vagyok. 2015.10.05-2017.07.23ig dolgoztam. Azota szabadsagon vagyok. (Ill csed/gyed) de megxyek vissza ahogy tudok. Ezen kivül gépjármű szakoktató szeretnék lenni :)


2018. márc. 28. 12:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekkoromban buszsofőr vagy pénztáros akartam lenni. De csak azért, hogy nyomogathassam a mindenféle érdekes gombokat :D

Később űrhajós szerettem volna lenni.

Aztán amikor tényleg választani kellett, fogalmam sem volt róla, hogy mi legyek.

Igazából az élet alakította, nem kifejezetten én választottam: rendezvényeket, konferenciákat szervezek.

Ha újrakezdhetném, akkor az űrkutatáshoz kapcsolódóan tanulnék valamit, vagy kutatólaborban való munkához.

2018. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
:) es szereted a munkád?
2018. márc. 28. 13:01
 3/33 A kérdező kommentje:
Lemaradt nő vagyok am.perpill babázok, de imádom a munkám és nagyon hiányzik is.
2018. márc. 28. 13:02
 4/33 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem, mert változatos minden szempontból. Én is nő vagyok.
2018. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Vagány csaj lehetsz 😊 Én egész kicsinek állatorvos, később tengerbiológus, majd paleontológus (őslénytanos) akartam lenni. Ehhez képest elvégeztem egy földrajz tanárit (az utóbbi miatt), most pedig fotósként dolgozok a helyi művelődési házban... De szeretem :)

N

2018. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm. Ezen a területen 2en! vagyunk csajok. Ill kollegina most egyedül van. (Észak pest megye, menetrendszerinti busz)
2018. márc. 28. 13:10
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Alsó tagozatban régész akartam lenni, meg költő, felsőben meg fotós. Aztán grafikus lettem, aki hobbiból fotózik és verseket ír. :D
2018. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Kiskoromban, tesóm után fogászasszisztens. Mikor középiskolát kellett választani, akkor kizárásos alapon maradt az egészségügyi technikus (külföldön élek). Utolsó éves vagyok itt, gondolkodtam, hogy halasztani fogok egy éves és Magyarországon elvégzem a rendőrtisztihez szükséges vizsgákat.

Emellett a mentőtiszt és diplomás ápoló között gondolkodtam. De úgy néz ki az utóbbit választom.

Később gondolkodom átköltözni Magyarországra vagy nyugatra, ha tökéletesítem az angol nyelvet.

2018. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Lemaradt 19/F
2018. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát én akartam lenni menyasszony (:D), 3-4 évesen profi golfozó (azóta sem golfoztam még soha, nem tudom, honnan jött), később csillagász, bűnügyi nyomozó, törvényszéki patológus, stewardess, pilóta, vendéglátós.

Most már kb 2 éve tudatosan készülök a tanárira (nyelv), bízom benne, hogy így 18 évesen már nem fogom meggondolni magamat. Eddig ez az első szakma, amit komolyan közel érzek magamhoz és nem csak egy gyermeki álmodozás. Illetve nagy vágyam még a légiforgalmi irányító, de sajnos egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy nekem való pálya, szóval valószínűleg tényleg csak álom marad.

2018. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!