Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2gyermekes anya vagyok, nem...

2gyermekes anya vagyok, nem is kicsit szégyenlem magam, ahogy ki néz a testem . Tudtok ajánlani nekem olyan webcamerás munkát, ahol fizetnek rendesen és nem ítélnek el azért, mert így nézek ki?

Figyelt kérdés
webcam , munka

2018. ápr. 5. 06:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
S mi lesz amikor mar nem tudsz megelni a kulsodbol sajnos az hamar eljon s nem feltetlen rabszolga az aki 8 orat gurizik van aki szereti a munkajat van aki ezert tanult evekig hogy igen 8 orat uljon abban a poziban amire vagyott nem mindenki keres minimalbert nem mindenki keres szarul altalaban azok obegatnak akik semmit nem fejlesztettek magukon az altalanos utan de vkinek ez a legkonnyebb ut szep is ha igy gondolkodna az egesz orszag.
2018. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"szep is ha igy gondolkodna az egesz orszag"


Ha többen gondolkodnának így, még az is megtörténhetne, hogy a sok nyerészkedő, 4 órára meg EFO-val bejelentő, napi 12 órát robotoltató vállalkozó kénytelen lenne az alkalmazottait normálisan bejelenteni és rendes bért fizetni, ha eladót akar a boltjába, pékségébe, pincérnőt a kocsmájába, stb.

Mi a baj ezzel a munkával? Ha adót fizet belőle, akkor teljesen legális, nem húz le, nem ver át senkit, nem tukmálja a szolgáltatását olyanra, akit nem érdekel, nem zavarja vele a szomszédokat. Az, hogy van aki elhányja ettől magát, az magánvélemény.

Én az olyan emberektől hányom el magam, akik az MLM-jükbe akarnak belerángatni, vagy össze-vissza nyalnak az irodában a vezetőségnek, fúrnak másokat, hogy feljebb jussanak. Az én véleményem se érdekel senkit.



"S mi lesz amikor mar nem tudsz megelni a kulsodbol"


Nem mondta a kérdező, hogy örökre ezt akarná csinálni. Ezzel a munkával lesz annyi pénze és szabadideje, hogy tanulhat valamit, vagy később, ha nagyobbak a gyerekei, több mozgástere lesz és elmehet külföldre. De ha komolyan veszi magát, akár összejöhet annyi pénze is, amiből saját vállalkozásba kezdhet.

Mindenesetre én úgy tippelem, a kérdező max 30 éves, tehát a probléma, amit feszegetsz, 15-20 év múlva jön el és addig el is kéne jutni.


"van aki ezert tanult evekig hogy igen 8 orat uljon abban a poziban amire vagyott nem mindenki keres minimalbert nem mindenki keres szarul"


Ez nagyon szép, viszont nem mindenki kiemelkedő képességű és nem mindenki mögött áll támogató család se. Ha pedig valakinél egyik sincs meg, az már a legritkább esetben tud csak magas képzettséget szerezni.

Akinek jól fizetett munkája van és még szereti is csinálni szívesen áldoz rá napi 8 órát plusz minimum 2 óra utazást az életéből, az örüljön neki, viszont nekik sincs semmi joguk belepofázni abba, hogy más hogyan él, hogy próbál boldogulni, amíg ezzel senkinek nem árt.

2018. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!