Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én agyalok már régóta...

Csak én agyalok már régóta azon, hogy mégis mi a fenének élek?

Figyelt kérdés
A tanulmányaimmal nem haladok (sorra bukok meg), semmi nem érdekel az égvilágon, a diplomám megszerzését sem veszem komolyan. Fizikailag és lelkileg is egy kisfiú szintjén vagyok, így barátnőm/haverjaim sem voltak sosem. Abszolút nem érzem magamat jól a bőrömben. Néha elmentem diákmunkára, de csak azért, hogy elmondhassam, hogy dolgoztam valamit, de amúgy mindig utáltam dolgozni és másoknak megfelelni. Ha lenne valami fájdalommentes otthon is kivitelezhető eutanázia, már rég megléptem volna, de a teljes megszűnéstől is félek. Egyedül akkor nincsenek negatív gondolataim, ha a gép előtt bámulok ki a fejemből vagy az ágyon döglök. És az a legdurvább, hogy motivációm sincs ráadásul az élet nagy pofonjait nem is veszem komolyan. Van köztetek ilyen sorstárs?

2017. jan. 17. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Az még ennél is rosszabb, ha vannak megvalósítható álmaid de le kell mondj róluk egészségügyi okokból. Velem ez volt és egy évig ennek a hatása alatt voltam, sokszor előjött belőlem egyfajta suicide hajlam a stressz miatt.


Mostanra kihevertem (annak egy éve "már") de sokat gondolok vissza rá még így is, hogy mennyi évem ment el rá és mennyi kemény munkám volt benne stb... mondjuk én sosem vetettem meg a munkát és diákként minden hónapban dolgoztam (suli mellett).


Jelenleg viszont munkanélküli vagyok szakma vagy diploma hiányában és nagyon kétségbeesett helyzetbe kerültem ismételten. Nem is napról napra, hanem percről percre érzem, hogy nő a stressz bennem és igen, én is lassan ott vagyok, hogy véget vetek ennek...


Mindig mondom magamban, hogy majd lesz jobb de bárki bármit mond, sajnos nem minden rajtam múlik.


Kitartást az életben!


20F

2017. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. De egyszerűen végig kell élni íz életet, így vagy úgy. Öngyilkos azért nem lennék. :) Meg kell látni a jó dolgokat. Gondold el azokat, akik vakok, vagy tolószékesek. Mit nem adnának egy egészséges testért. Neked meg az van (feltételezem) és nem tudod értékelni. Az a baj, hogy nincs motivációd, célod. A tanuláson túl kell lenni, ha szereted, ha nem. Mégis csak jobb ha van diplomád. És valami havert is jó lenne összeszedned, legalább arra, hogy kicsit kimozdulnál otthonról.
2017. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel. Most buktam el a két legfontosabb tárgyam, így alig tudok felvenni valamit következő félévben. De a probléma az, hogy már nem is érdekel semmi és nincs célom. Nem tudok átmenni másik szakra, mert azok sem érdekelnek. Se a lányoknál, se a tanulmányaimban nincs szerencsém. Szóval nem tudom mit kellene csinálnod, csak gondoltam szólok, hogy nekem is elég kilátástalan most az életem és nagyon stresszes.
2017. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is volt régebben sötét korszakom, de aztán szerencsére sikerült magam kirángatnom...elég szánalmasnak éreztem, hogy ott sajnáltatom magam, meg sorra mennek el a drága percek az életemből és még sehol se vagyok, semmit se csinálok...

A legfontosabb szerintem, hogy találj egy célt magadnak...vagy lehet úgy kicsit átláthatóbb, hogy próbálj meg olyan életet csinálni magadnak, mintha egy könyvet olvasnál az életedről(persze reálisan)...mert az élet értelme szerintem az út, azok a dolgok amikkel megtöltöd :)

Barátaim sajna utoljára kb. általános iskola alsó tagozatában voltak..és ők is átvertek, viszont most egy év jóba vagyok egy emberrel :) felesleges, kihasználó emberek meg nem is kellenek, akkor inkább elvagyok magam..

Kitartást!!! Remélem te is ki fogsz belőle lábalni :) persze, néha minden reménytelennek tűnik, de akkor is meg kell próbálni és már akkor is sokat tettél a sikerért :)

2017. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!