Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten egy bölcsészhallgat...

Bekens kérdése:

Budapesten egy bölcsészhallgatónak milyen lehetőségei vannak, a szakmájához közelálló munkát találni?

Figyelt kérdés

Magyar-angol szakos vagyok, ezért a tanítás/korrepetálás és a fordítás tűnik egy megoldásnak, de érdekelne, hogy még milyen lehetőségek vannak. Ha további tippeket is tudnátok adni, akár az általam említett munkákkal kapcsolatban is, akár másokkal kapcsolatban, azt megköszönném.

(büfézni próbáltam, nem jött be)



2018. ápr. 6. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nézz körül SSC-k között (szolgáltató központ). Többnyire csak nyelvtudásra és arra van szükség, hogy meg tudj tanulni dolgokat. Elég sok bölcsész megy ilyen helyekre és elég jól is fizetnek, viszont elég monoton tud lenni.
2018. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz más lehetőséget? Volt olyan évfolyamtársam, aki non-stop az egyetem könyvtárában adta a különórákat, pedig még csak tanár se volt.
2018. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

"Magyar-angol szakos vagyok"


STARBUCKS öcsém.

2018. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Krumplit sütni szeretsz? XD
2018. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
SSCt ajánlok, ha esetleg tudsz még egy nyelvet jól el lehet indulni ha hajlandó vagy tanulni, még dolgozni és nem vagy retardált akkor tudsz jól keresni
2018. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én újságíró lettem.
2018. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyet ne feledj: uborka nélkül szeretem a hamburgert!
2018. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!