Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze egy...

Hogyan barátkozzak össze egy (egyelőre) felszínes ismerőssel, nem facebookon?

Figyelt kérdés

Tehát nem akarom facebookon bejelölni, és ráírni. Szerintem nagyon idegesítő.

Tudom, hol lakik, hova jár egyetemre, és mi a kedvenc kávézója. A munkahelyét nem tudom.

Van néhány közös ismerősünk, az egyik barátnőm nagyon kedveli, sokat mesélt róla, és bemutatta nekem, de tényleg csak annyi volt, hogy bemutatkoztunk, meg beszéltünk fél órát, viszont ez már túl régen volt ahhoz, hogy erre hivatkozva megkeressem.

Mindketten lányok vagyunk, semmi hátsó szándékom nincs, csak lenyűgözött azzal, amit sikerült elérnie ilyen fiatalon, mély nyomot hagyott bennem és szeretném jobban megismerni.

Szerintetek?


2016. jún. 19. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a válasz.


Hasonló helyzetben voltam, én Facebookon szerveztem találkozót, volt, akivel összejött, volt akivel szintén, de a barátság nem mélyült el.

2016. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, semmit nem veszíthetsz. És, mivel mindketten lányok vagytok, könnyebben jön ki félreértések nélkül is a dolog. Én lányoknál soha nem is gondolok arra, hogy fura lehet, hogy barátkozni próbálok velük, csak odamegyek, és vagy jóban leszünk, vagy nem. :D
2016. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!