Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri így elmenni benzinkútra...

Megéri így elmenni benzinkútra dolgozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretnék diákmunka keretein belül elmenni benzinkútra dolgozni, de nem tankoltam még kocsit, nem nagyon tudok rajtuk semmi műszaki jellegű dolgot elvégezni és emiatt kicsit önbizalomhiányom van ezzel kapcsolatban. Megmutatják ezeket a dolgokat, hogy hogyan kell? Vagy hanyagoljam?

2018. ápr. 11. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy tanksapkát letekerni nem agysebészet ám! Nem mindegyik ugyan úgy nyílik, de nincs túlsok variáció 2szer megmutatják, vagy megkéred apukádat hogy tanítsa meg és menni fog. Ilyen apróság ne tántorítson el. Mondjuk itt vidéken mindenki magának tankol, a kutas csak odajön segítőszándékot imitálni, hátha...de úgyis tudja hogy mindenki megoldja magának. Ha nálatok más a helyzet akkor se ess kétségbe. Még nem láttam diákmelóst benzinkuton de nem is biztos hogy a tankolás lenne a dolgod.
2018. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ. Tudom hogy nem agysebészet. Amúgy itt is főleg azt látni hogy magának tán jól szinte mindenki, hiába nagyváros. :)
2018. ápr. 11. 11:19
 3/5 A kérdező kommentje:
*tankol
2018. ápr. 11. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Diákként nem fognak alkalmazni, mert kútkezelői végzettség kell hozzá.
2018. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégis találtam egy benzinkúti diákmunkát. De ha kell ilyen végzettség akkor lehet tényleg nem is a tankolás lenne a feladat hanem valami más. Mondjuk pénztárazás vagy ilyesmi.
2018. ápr. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!