Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik (zott) valaki közület...

Dolgozik (zott) valaki közületek nyomdában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, milyen segédmunkásként dolgozni nyomdában? Ha valakinek van tapasztalata kérem írja meg. Köszi.
2018. ápr. 13. 20:11
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én 4 évet diákmelóztam nyomdában, az egyik könyveket gyártott, a másik kisebb papírokat. A könyvesben legtöbbször rakodtam vagy a gépből félkész könyveket szedtem ki. A másik helyen hajtogatógépnél ültem vagy kisebb kézzel történő ragasztgatást csináltam, itt ülni kellett. Mindkét helyen a betanított munkások is ugyanezt csinálták velünk. Fizikailag a könyvek rakodása sokszor nehéz volt 40 kilós lányként, de a többi meló nem volt nagy cucc. A többi diákmelós helyeimhez képest a nyomdát még szerettem is.
2018. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam: nyomdásztanuló (formakészítő ágazat) voltam kéziszedő tanuló, voltam betanított segéderő szedőteremben. Ezeknek 30 éve már.

Voltam DTP tördelőszerkesztő, voltam gépteremvezető, voltam nyomda társtulajdonos, voltam digitális nyomda tulajdonos. Aztán voltam gyártáselőkészítő (GYEK-es) termelésirányító. Szóval jól rálátok a szakmára és tapasztalataim is vannak.

2018. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm, hasznos amit leírtál. Másodiknak is köszönöm, sok mindent megtudtunk rólad, de ha esetleg abból a sok tapasztalatból is megosztanál ezt-azt.
2018. ápr. 13. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen!


1 kemény napot, elég is volt.


Na az úgy volt hogy állást kerestem és elmentem a munkaügyi központba, a végzettségem most hagyjuk is.


Na és ezek mondták menjek el XY nyomdába, abban a kerületben van ahol lakom. Na elmegyek beszéltem 1 fickóval, kérdezte milyen papírjaim vannak, stb. Aztán 1 napot ilyen könyveket csomagoltam. Mondták hogy majd keresnek, gondolhatod, nem is tudom megvannak e még.


Na visszatérve a kérdésre inkább kihagynám az ilyen helyet, jelenlegi helyemen gépeket javítunk és kereskedünk is, sokkal jobb, és a fizetésem se a 100.000 nettó per hó történet, ilyen nyomdai helyen nem igen lehet jól keresni én úgy gondolom.

2018. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!