Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert van az, hogy amikor nem...

Miert van az, hogy amikor nem alszom ki magam akkor nem valami jofejek az emberek velem?

Figyelt kérdés

Vannak alvasi gondjaim es nem mindig alszom eleget, es megfigyeltem, hogy azokon a napokon az emberek alapbol elutasitoak velem. Meg csak nem is koszonnek. Ram neznek es gyorsan elkapjak a tekintetuket.


Amikor meg friss vagyok akkor tobb tiszteletet, figyelmet kapok.


Ez igy onmagaban elegge nem fer, hogy olyasmi miatt ilyenek amirol nem tehetek.


2018. ápr. 17. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Nyuszifül.. az, hogy "milyenek az emberek veled"' - szorosan összefügg azzal, hogy te milyen vagy az emberekkel. Ez egy kétoldalú kapcsolat, mint egy pénzérme két oldala, olyan szorosan függ egymástól, egybefüggő, végső fokon egy.


Jó lenne - és magaddal szemben ez lenne a "fer"-, ha arra törekednél, hogy nyugodtan és eleget aludjál.

2018. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha feltételhez kötik a köszönést, akkor nem tudsz mit csinálni a viselkedésükkel, nem kell foglalkozni velük.
2018. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen az emberiség, csoda hogy még létezik emberiség.
2018. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hárma... azért nem kell kozmikus léptékűvé növeszteni ezt a kis álmos bánatot...
2018. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szóval te kialvatlan, láthatóan lehangolt és búvalbélelt vagy, de elvárnád, hogy körbeugráljanak?

Ha veled bunkók, te jó fej vagy ettől függetlenül?

Látod te is mi a gond. Amilyen az adjon isten...

2018. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Dehat en milyen vagyok az emberekkel? Annyira bunkosagnak szamit kialvatlanul mutatkozni? Ennyire megsertek vele masokat, hogy egy kialvatlan abrazatot kell latniuk, elviselniuk, esetleg egy levegot szivni vele?


Meg ezert is elnezest kell kernem? Bocsanat, amiert nem aludtam eleget es a taskas szemeimet kell nezned!


Vagy hogy van ez? Igy mukodnek a dolgok?


Vagy pusztan a kialvatlan abrazatombol kovetkeztetik ki azt, hogy lehangolt, bunkoparaszt, buval belelt baratsagtalan, onzo senkihazi ember vagyok?


Akkor ezek szerint meg kellene magyaraznom hogy igazabol mi van...hogy alvasi gondjaim vannak. De minek magyarazkodni olyanoknak akik alapbol eloiteletesek? Ez is egy jo kerdes!


Az hogy mi a fer es helyes nagyon szubjektiv ugy nez ki. Mindenki maganak allitja fel hogy mit szabad megtennie es mit nem. Nincs olyan szerintem hogy univerzalisan helyes ut es viselkedesmod. Az empatia sem egy alapkovetelmeny manapsag!

2018. ápr. 17. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj a dolgok elébe. Bátran köszönj te az embereknek, viszonzásul ők ugyanezt teszik majd.
2018. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Túlságosan is unom már az embereket, ahhoz, hogy én kezdeményezzek.


Ha van olyan ember, akit érdeklek és aki értékel az úgyis megtalál. Nem vagyok az az elutasító típus.

2018. ápr. 17. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Az embernek nagyon sok minden latszik a kisugarzasan ugy h azt eszre se vesszuk mivel alapvetoen a tobbiek a tukorkepeid azt a tukrod latod amit tartasz felejuk az ember azon csodas kepesegekkel is rendelkezik h megerzi a masik ember energiait is ilyen a termeszet sokan nem is tudnak rola hany olyan esetrol olvastam s magam is at eltem h vmi megmagyarazhatatlan faradtsagot nyomottsagot ereztem egy egy ember tarsasaga utan s nem tudtam mi a fene ez hat persze az energia vampirok, nagyon sok ilyen van s ez nem vicc.Bizony az emberek osztonosen kerulik a negativ energiakat amikor vki faradt vagy bosszus vagy kimerult stresszes az auraja is gyenge tehat nem sugarzol elet erot az elolenyek osztonosen a pozitiv energia mezoket keresik s ezt erzik erzik mikor rossz a kedved frusztralt vagy s kerulik ezt a szitut nezd meg a boldog pozitiv embereket sokan veszik korul a pozitiv energia pozitivat vonz a negativ negativat ez orok torveny.
2018. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Probald ki csak mosolyogjal az utcan vkire vissza fog mosolyogni az emberi leny ilyen ☺s egy mosoly nem nagy faradtsag.
2018. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!