Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi annak a pszichológiája...

Mi annak a pszichológiája hogy az emberek ha jófej vagy velük akkor lenéznek, ha pedig lenézed őket akkor jófejek veled?

Figyelt kérdés
Dominanciával kapcsolatos tudattalan cselekvés,vagyis ha jófej vagyok akkor alárendelem magam neki?

2017. febr. 20. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jófej vagy velük akkor vagy jófejnek vagy lúzernek tartanak körülményektől és mentalitástól függően, ha lenézed őket akkor meg sheggfejnek, esetleg még lúzernek is egyben
2017. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet,hogy valami pronyó csürhében így működik,de intelligens kulturált embereknél nem.
2017. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

2. Azért ez megnyugtató.

2017. febr. 21. 21:05
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem így van. Akik ezt terjesztik,azok olyanok is.
2017. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néha azért sajnálom az emberiséget,amiért nem képes felülemelkedni őskori ösztönein,ami mindig átsegítette a nehéz helyzeteken.Már le lehetne vetkőzni ezeket a hátráltató vonásokat,minden adott egy jobb életre,csak a természetünknek kell utólérni ezeket a változásokat.
2017. febr. 22. 20:49
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az emberek többsége sajnos nem tudja hogyan kell viselkedni. Régebben mikor én gyerek voltam, volt tisztelet, nem is jutott eszedbe, hogy lenézz másokat vagy tiszteletlenül bánj vele, ma már senki nem foglalkozik ezzel.

De én még mindig azt mondom, hogy sajnos vannak olyanok, akik másokkal szemetek meg semmibe veszik, lenézik a másik felet, ami kicsit egy határozottságot, egy kiállást feltételez, ez sokakat megtéveszt, viszont ez csak átmeneti. Hosszú távon senkivel nem lehetsz ilyen, mert eltávolodtok egymástól. Párkapcsolat a legjobb példa, amikor a fickó agresszív a nővel, mégis a nő tiszteli meg vele van, nem lép le, de ezcsak időleges, hosszútávon a nők ezt nem bírják elviselni és kiadják a pasi útját. Mindig azt fogod másoktól visszakapni, amilyen te is vagy velük.

2017. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!