Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet tenni az ellen hogy a...

Lehet tenni az ellen hogy a főnök ne nyúlkáljon bele a gépembe? Irodai munka

Figyelt kérdés

Mindent átállit, elállit, leszol en meg azt sem tudon mi hova lett.


Pl:

Szűrésen van az excel, de leveszi az oszlopszélességeket, mert minek olyan széles, de arra nem gondol, hogy ha leveszi a szűrőt a megjelenő cellák adatsorainak fele sem fog látszani mert ott meg szélesebbek az adatok


Vagy rámszol hogy ne így inditsak keresést a mappákban, hanem amugy ahogy ő szokta, átvariálja joformán az egész struktura megjelenitest,nem találok sehol semmit


Lekicsinyiti a táblázataim, hogy kicsinyitve kuldjem meg, és nem erti, hogy küldéshez akarom külön lekicsinyiteni akkor ha neki ugy kell, de én alapbol nem akarok 8-as betűnagysaggal dolgozni mert millio számadatot figyelnem kell, de attol amikor kimutatast küldök, leveszem neki 8-asra de nullasra is ha mailbe neki ugy a jo, de az alaptáblábát ne kicsinyitse már le amiben dolgozom


Hátráltat a munkavégzésemben azzal, hogy belenyúlkál a gépembe, átvariál mindent holott én dolgozom vele, ő néha csak beesik bepillantani mert hirtelen kell egy gyors info neki leszol mindent, elrejt oszlopokat, rámszol hogy ne igy keress hanem amugy, és el is viharzik. De mindezeket ugy hogy lecsesz számonkér pl hogy néz ez ki? Hogy lehet igy dolgozni? Es neki áll levenni az oszlopszélességeket SZŰRÉSEN



Persze mindent visszaállitgatok, de amikor felettem áll, addig az általa összezagyvált képernyőn azt sem tudom hol vannak a mappák is.


2018. ápr. 18. 23:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Kb ugy lehet elképzelni mintha a telodon valaki a widgeteidet, ikonjaidat, háttérszineket feszt elállitgatná es a hívásinfod vagy ébresztőd is ugy kell keresned mindig
2018. ápr. 18. 23:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni?

Beszélni vele, hogy ez téged zavar és ha szüksége van valamilyen információra azt úgy fogja megkapni, ahogyan ő szereti de addig könnyítsétek meg egymás életét és engedjen dolgozni.

2018. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rissz-rossz főni
2018. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felmondanék.
2018. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hogyhogy van hozzáférése? Jelszavazd le a géped, aztán a munkatábláidat rakd a be közösbe meg a Te C-dbe is. Vagy nem tudom, hogy szabad-e, de fű alatt mentsd pendrive-ra, vagy küldd el magadnak mailbe és majd visszatöltöd a Neked jó állapotot.
2018. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

MUNKAÜGYIS TROLL AKTUÁLIS KAMU AGYMENÉSE.


Legközelebb mit találsz ki? Hogy a főnök kölcsön akarja kérni pár éjszakára a feleségedet, különben kirúg? :O :)

2018. ápr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
az ellen szeretnél tenni, hogy ne nyúlkáljon bele... tehát azt szeretnéd, hogy belenyúlkáljon és így is van. Szóval nincs is probléma. ..
2018. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!