Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Takarítóként dolgozom egy általános iskolában.A kollegáim alig akarnak nekem segíteni de én meg mindig szoktam nekik. Pl leviszem a szemetet (ők az emeleten dolgoznak) vagy lehozom a dobozokat amikben a gyerekek kapják a tízórait. Pedig tudják, hogy nem vagyok gyors mégis beszólogatnak, hogy igyekezz meg siess. De ők meg nem segítenének, hogy hamarabb végezzünk. Leülnek inkább telefont nyomkodni vagy kimennek a levegőre.

Aztán meg jön a kibeszélés, hogy jaj nem igaz, hogy nem tud sietni meg miért ilyen lassú? Olyan undokok az emberek meg lenézőek. Így, hogy állandóan szidnak a kedvem is elmegy az egész munkától és csak muszájból csinálom. Minden nap úgy megyek be, hogy nincs kedvem ott lenni.


25/L


2018. ápr. 20. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Ezt hányszor írod még ki?

Nem fognak helyetted dolgozni...

2018. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Oltogatás és beszólogatás helyett egy releváns válasz:


Az emberek jelentős hányada energiahiányos, energiavámpírsággal próbál szerezni. A teljesítéselégedetlenség az egyik legnépszerűbb. Kritizálni mindig a legkönnyebb.


Te mit tehetsz? Lesżarod. Ha tudod, hogy ami a te feladatod, azt maradéktalanul és a képességeidhez mérten korrektül elvégzed, akkor légy nyugodt, hogy nem te jársz rossz úton.


Nekem is volt ilyen munkahelyi 'élményem'. Telibe tettem nagyot a kritikákra, mert nem voltak jogosak.


Aztán ha nagyon uncsi már és nem állnak le, keresni kell másik helyet.

2018. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha te elvégzed a munkájukat, akkor ne csodálkozz, hogy ők telefonoznak meg levegőznek. Nem akarsz inkább hozzánk jönni dolgozni? Csinálhatnád az én melómat is :D

Komolyan, ne csináld az ő dolgukat, a segítésükre szánt időt használd a saját munkád elvégzésére. Így ők kevesebbet fognak tudni pihenni, te pedig többet (és/vagy hamarabb végzel). Elvárni segítséget bárkitől is ebben a világban oltári nagy naivság. A szeretteidtől esetleg ha kapsz, örülni kell, de elvárni senkitől sem szabad.

Az élet egy verseny, küzdelem. Rajtunk, embereken kívül az összes fajnak a túlélésért folyik a harc, neked a fizetésedért, méltóságodért és nyugalmadért. Erősítsd meg a jellemed! :)

2018. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De minek dolgozol más helyett?
2018. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!