Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénztárral volna kérdésem,...

Pénztárral volna kérdésem, sztetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 01:20
1 2
 11/20 Duenna ***** válasza:
10-es! Nem volt más rajta kívül a kasszában, mert a modern kaszákban (számítógépes kassza!) már saját jelszóval lehet belépni.
2018. ápr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
13 ev műszaki osztaly . 2 eve kassza. Velem van bajuk nem megyek túlorazni mert nem bírok. Semmit sem neznek el. Szünetről , munkábol kesni nem lehet. 56 evesen nehez valtanom. Kiharcoltam a delutanos műszakot az altato miatt. Nem ez a penz hianyzik, de mindig a kis embert...
2018. ápr. 24. 01:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent, mikor én betanulós voltam, beléptek helyettem is a kasszába és én használtam, én kezeltem, a gond meg majdnem mindig akkor volt amikor elmentem szünetre. A betanítós pörgette, forgatta a gépet, ezt törölt azt törölt, ezt variálta át, amazt variálta át. Amikor eljöttem onnan, akkor is emlékszem variált egy vásárlónak valamit egy tea vajjal, ami aztán hiányként mutatkozott meg záráskor 200 ft.
2018. ápr. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A termék per perccel is hajtanak 20- 21, van akinek 26. Rengeteg teher van pluszba.
2018. ápr. 24. 01:56
 15/20 Duenna ***** válasza:
Szokj le az altatóról! Ez az egy megoldás van! Ha délutános vagy, akkor meg tudod oldani, hogy legkésőbb 12-re már aludjál, és aludd ki magad altató nélkül. Egy ideig rossz lesz, de 2 hét alatt visszaáll a szervezeted az egészséges alvásra, az egészséges pihenésre. Meglátod, sokkal jobban fogod magadat érezni, és a teljesítményed is sokat fog javulni!
2018. ápr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
El nem küldenek mert nincs ember, ez 8 eve volt divat. Van akinek 40 ezer hianya volt mindig ott van. Aki belenyult 300 ft ig azt elküldték.
2018. ápr. 24. 01:58
 17/20 A kérdező kommentje:
Lendormint szedek 56evesen van amikor felpörög az agyam , nehezen alszom. Ha kimerülök igen. De a gep ami kiadja a penzt vagy bevetelezi tévedhet. Kollegaknal is vannak erdekes dolgok.
2018. ápr. 24. 02:00
 18/20 A kérdező kommentje:
+ 2000 er zartam . Ha 10 ft al kevesebb mar nem adnak irasbelit. A vasarlo addig nem megy el amig nem kap vissza. Ketlem, hogy besaptam egy vasarlot.
2018. ápr. 24. 02:07
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 3 ezerrel volt ilyenem. Egy új ember mindennél jobban figyel, én legalábbis, ha kellett 80 x számoltam meg a visszajárót. Aztán egyszer jöttek nekem azzal, hogy + 3 ronggyal több van xD A gazdája érdekes módon nem jelentkezett, különben meg, totál csórók lakta környéken volt a bolt. 3 ezret nem is láttak szerintem, nem ám, hogy pluszba annyit elszedj tőle.
2018. ápr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utálatos egy hely a kereskedelem , pláne ha arról van szó, hogy valakit megszívassanak.
2018. ápr. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!