Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék tenni olyan emberre...

Mit tudnék tenni olyan emberrel aki ki akar túrni a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok nem rég bekerültem egy jó telephelyre őrként kb 5 napja vagyok ott és most elment onnan egy ember és engem felvettek de csak egyszeűsìtettel most ott van egy kolléga de nem vagyok egy műszakba vele viszont ki akar túrni onnan csak azért hogy oda vigyen az én helyemre vagy ismijét vagy a csaját irtam a főnökömre de csak annyit irt azt is csak este hol ott reggel irtam neki annyit irt hogy holnap és kedden meló kedden le jön a telephelyre és beszélünk ebből azt szűröm le hogy kirúg
2018. jan. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

agyaég...válts szakmát.

kb minden jobban fizet mint az őrködés.

400-500 ft-os órabérben csövezni miközben a megbízott kap utánatok 3000-3500at,ez nagyon durva kihasználás.

és se délutáni,de éjszakai,se hétvégi,se ünnepnapi pótlék.

az árúfeltöltő a teszkóban jobban keres mint egy őr.

2018. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Elsö: ilyen fogalmazással és helyesírással, mint a kérdésben, nem igazán van esélye bármilyen jobb munkára!
2018. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez 5 mondat lenne 1 mondatban?


Ki akarnának túrni lehet röhögnék azt mennék máshova.


Most 6 hónapja dolgozom egy cégnél, eddig minden oké, pénz jön rendesen.


Na előtte volt egy hely, benyögte a felettesem hogy mennem kellene, 2 hónap múlva, mert lenne valaki a helyemre, felkaptam a hátizsákom azt csá csumi csá.


Na figyelj ha annyira nem "marasztalnak", akkor lépni kell lefele, ja amúgy sem vagy túlfizetve, gondolom.

2018. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!