Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltatónak van köze ahhoz...

Munkáltatónak van köze ahhoz az új helyemen mennyit kapok majd?

Figyelt kérdés

Azt megértem még hogy érdekli hogy másik hely tök azonos melóra mennyivel ad többet (mert nyilávn többet ad ha elmegyek oda) de hogy ezt a választ KÖVETELI???

Mert barátilag megkérdezheti én meg barátilag vagy válaszolok vagy lepattintom de követelni a választ?

Ehhez van neki köze? Meg aztán engem se kell ám félteni még meg is mondtam volna, de miután így nekemrontott kb elküldtem a retekbe és nem mondtam meg.


2018. ápr. 29. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Napi kamu sztori.
2018. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem az ezoteria katba írtad ki, álmodtad ?! XD
2018. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyenge kamu....... kicsit agyalhattál volna többet egy felháborodós kérdésen...
2018. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ja, van köze. És a fizetésed bizonyos százakékára is igényt tarthat, pláne ha sokallja, hogy annyit kapsz. Sőt, még arra is kötelezhet majd, hogy az új munkahelyeden szabadságot vegyél ki, és bemenj a régire ingyen dolgozni pár napot. Ha ezen dolgok bármelyiket megtagadod, minimum 30 év fegyházzal nézel szembe :O :)
2018. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"minimum 30 év fegyházzal nézel szembe :O :)"


Azt én már letöltöttem. Az életem elmúlt kb 30 éve volt olyan mint egy böri.

2018. ápr. 30. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Megérdemled!
2018. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tőlem már kérdezte volt főnököm hogy mennyit kapok majd az új helyemen. Megmondtam neki és hozzáfűztem ha ráígér erre 10%-ot maradok.

Többet hozzám se szólt.

2018. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!