Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkás vagyok a kezdete...

Irodai munkás vagyok a kezdetek óta, de úgy érzem teljesen más irányba kéne váltani?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok a kezdetek óta mindig irodai-számítógépes munkát végeztem. Voltam már könyvelő irodánál, kórházban, jogi asszisztensként stb. Nem volt sok munkahelyem, általában 1-2-3 évet dolgoztam egy helyen utána váltottam, jelenlegiben 1,5 éve dolgozom év végéig tervezek itt maradni, de lehet már szeptemberben váltanék. Viszont kezdem úgy érezni, hogy valami teljesen más irányba kellene tovább keresgéljek de nem tudom hová. Egyedül azt sajnálom, hogy mondhatni minden területét nagyjából megismertem a munkának, jó a kommunikációs képességem, az agyam már magától tudja mi a következő lépés ne kell sokat gondolkodjak és sajnálom ezt veszni hagyni.


Viszont: mostanában mikor elmegyek fodrászhoz, vagy edzőterembe látom, hogy olyan laza a közeg (nem csak erre kell szűkíteni a kört hirtelen ez jutott eszembe) - lazák az emberek, jókedvűek nem olyan beskatulyázottak, mint amilyen én is vagyok. Az első perctől az utolsóig a monitort bámulom, vagy telefonkezelés megy, vagy valamelyik felettesemmel kommunikálok személyesen. Nem tudom milyen irányba kellene elindulni, vagy csak rövid időre kipróbálni valami mást aztán lehet vissza térnék ide újra. Röviden megfogalmazva ennyi...


Hasonló cipőben jár/járt valaki?



2018. máj. 1. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Lehet váltani, de ha 28 éves korodig csak "irodista" voltál, más területen nem sok jóra számíthatsz, mert vélhetően a kétkezi munkában nincs olyan tapasztalatod, hogy jó pozícióba kerülj. Piszok gyorsan vissza fogod sírni a rugalmas munkaidőt, a tiszta, légkondis irodát, a 8 általánosnál többet végzett kollégákat és az irodai munka többi áldását, amit most észre sem veszel.
2018. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát valamiért csak ezekben a munkákban dolgoztál..
2018. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!