Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tudok szkennelni meg...

Ha tudok szkennelni meg laminálni azt beleírjam az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Tényleg tudok, csak most össze vagyok zavarodva
2018. máj. 2. 17:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8-as, arra azárt baromi kiváncsi vagyok, hogy te mit csinálsz a munkahelyeden, mert ha annyiszor kaptam hallottam volna egy 100-t ahányszor megkaptam a te ,,leégeted" beszólásodat , vehettem volna magamnak egy új plázát.


Én legalább próbálkozom. Te mit tudsz felmutatni?

2018. máj. 2. 23:20
 12/21 A kérdező kommentje:
és ez rád is vonatkozik 9-es
2018. máj. 2. 23:20
 13/21 anonim ***** válasza:

#12: mindkettő én vagyok. 8 év munkaviszony után szakirányosan elkezdtem mérnöknek tanulni, és hogy segítsenek, rögtön kaptam egy gyakornoki pozíciót

Mit tudok felmutatni? Tudok nyomtatni, scannelni, laminált, de már spiráloztam is. Jártas vagyok a minőségügyi rendszerekben, a fémipari méréstechnikában.

Ha munkát akarnék változtatni, ezt tuti nem úgy írnám bele, hogy tudom használni a tolómérőt. Hanem úgy, hogy méréstecnikai ismeretek, kézi, és gépi ismeretek, és felsorolják az ismert gépeket, és szoftvereket.

A korábbi munkakörömben interjúztattam is, nem beszólni akartam, hanem segíteni.

Sokat dolgoztam együtt ebben HR-esekkel, és hidd el, ha ezt így valaki leírta volna, azt a korábban említettek miatt be sem hívjuk, hacsak nem tud valami nagyon extra pluszt felmutatni.

De akkor tuti külön rákérdeztünk volna, hogy milyen szoftvereket ismer a hőszabályozós lamináló működéséhez. ;)

2018. máj. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#14: sorry, én is nő vagyok.
2018. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem, még csak gyakornok. És 25 éve férjnél, de ez nem ide tartozik.

Ne támadásnak vedd, értsd meg, segíteni akarok!

Ha azt akarod, hogy behívják, és komolyan vegyenek, akkor nem írod bele, ennyi.

2018. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az még külön érdekelne, milyen az a hőszigetelő lamináló? :D
2018. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A mérnök hölgy bejegyzésében mégis mi volt a bunkó?

A bunkó az lett volna, ha azt írja, hogy láthatóan semmihez, de a világon semmihez nem értesz, ha már olyanokkal kell kitöltened az önéletrajzod, hogy tudok fénymásolni, tudok szkennelni és tudok laminálni...

2018. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Huha, ezek aztán különleges képességek. :)
2018. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 acelsziv ***** válasza:
17: Pedig láthatóan ez a helyzet. Ennyi erővel odaírhatná, hogy két lábon jár, nem sz a rik a folyosó közepére és nem csámcsog evés közben.
2018. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#17: asszertív kommunikáció. ;)
2018. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!