Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elmennétek takarítani ha a...

Ti elmennétek takarítani ha a helyemben lennétek heti 1-2 alkalommal?

Figyelt kérdés
Nem igazán jó órabérért(kb.500ft),az a kevés pénz nem sokat lendítene rajtam mivel van valamennyi félretett pénzem és a főiskoláról amit hamarosan fejezek kapom az ösztöndíjat is.Dolgoztam is azelőtt,az iskolát később írtam be,jó részét munka mellett csináltam.Ha egy korrekt,állandó munkahelyről lenne szó akkor habozás nélkül elfogadnám,de így nem érzem értelmét,hogy az időmből erre áldozzak és a saját dolgaimat,programjaimat esetleg emiatt háttérbe szorítsam,hogy másnál síkálok minimál béréért.Ha áldozatot hozok akkor olyan valamiért amiért cserébe kapok is valamit.

2018. máj. 3. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A takarítás 1000-1200 Ft/ óra, az alatt semmiképp ne menj!
2018. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Nem.


Van nekem itthon is dolgom éppen elég, az alja munkákból meg már elég volt.

2018. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont erre gondolok én is, hogy alja munka nem kell.Egy konkrét munka az más lenne.Ha más nem adódna- bízom benne,hogy adódik,külföldön is jobb mosogatni, legalább jól megfizetik.
2018. máj. 3. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Minimálbér alatt... ennek semmi értelme. Vannak ilyen rendszertelen munkák, pl host-hostess. Vidéken 800, fővárosban 1000 felett érdemes elmenni.


És ez nettó, egyszerűsített foglalkoztatás.


Nameg diákként nagyon jó diákmunkák is vannak. Néha.


Meg persze érdemes bújni a hirdetéseket is. Ennél csak jobbat találhatsz

2018. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!