Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elmennétek üzemben Takarító...

Ti elmennétek üzemben Takarítóként?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves a főnök meg a kollégák is barátságosak, el vagyok látva vízzel plusz meleg étkezéssel.

De a kollégáim bent az üzemben dolgoznak, én meg takarítóként és egyedül vagyok, személyzeti étkezdét, dohánynyzót meg a wc öltözőt kell takarítanom, és kissé zavar hogy takarítok, ugyebár muszály HACCP miatt.

Szerintetek kollégáim lenéznek e miatt?

Talán azért vagyok velük zárkózott?

Vélemény?

Mit gondoltok?



2018. febr. 1. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Ez nehéz kérdés,mert erről nagyrészt te tehetsz,hogy takarító vagy és nem vitted feljebb,viszont ha azt nézzük,hogy a társadalomban mindenféle munkára,teendőre szükség van,akkor becsülendő,hogy a te munkád által szép tiszták a leírt helyiségek.

És még ráadásul a takarító munkától függetlenül lehetsz becsületes,rendes szeretni való ember.

Ha kedves vagy,és intelligens,akkor aki lenéz,az egy tapló.

2018. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak az ostoba emberek nézik le a takarítókat, meg a takarítóknak van ilyen komplexusuk, hogy azt hiszik, mások lenézik őket. Én el nem mennék takarítani az biztos, mert van szakmám amit szeretek, szóval nem csak a takarítással lenne bajom, egyéb "előkelőbb" munkaköröket se szívesen töltenék be ha nem tenne boldoggá. De ha neked ez a lehetőséged van, akkor ragadd meg. Ne félj mások véleményétől
2018. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ennyire vittem az életbe, csak ez a lehetőség akadt 8órába gyerek mellet, aki óvodás és a párom munkahelyéhez igazodjak, plusz ha beteg a Petike akkor elengedjenek betegállományba vele. Nem könnyű ilyen feltételek mellett munkát találni. Pedig boltvezetői szakmám van!
2018. febr. 1. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél zárkózott. Érdeklődj utánuk, legyen pár jó szavad. A jófej takarítókat szeretik. Az egy dolog, hogy tisztaság van, de vannak exták is, pl jó illat a mosdóban, nem tömény klórszag. Van mindig papírtörölköző, WC papír, szappan (mondjuk ez alap).

Nem a legmegbecsültebb meló, de ha te büszkén viseled mások se fogják lenézik. És ne hívd magad takarítónak, hanem higiéniai felelősnek, ugyanaz, de kifelé jobban hangzik.

2018. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyapám annak idején azt mondta: a munka, soha nem szégyen. Tudom, hogy változik a vilag, meg minden, de ezt ma is így gondolom én is.
2018. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig tiszteltem azt az embert aki olyan munkát végez el , amit én nem . Tehát én nem nézem le sehol a takarítót. Viszont a muszáj szót j-vel írjuk.
2018. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!