Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert ilyen szarh@zi az...

Miert ilyen szarh@zi az osszes fonok, hogy azt hiszik nem jar az alkalmazottnak szabadsag?

Figyelt kérdés

Mindig meg kell szenvednem a szabikert,ki kell konyorognom es meg en erzem magam a lusta pofatlan allatnak amiert merek kerni. Idiota kollegak meg ram haragszanak amiert kerek, mert ok annyira beszariak, hogy meg kerni sem mernek.


De hat mik vagyunk mi? Rabszolgak? Tenyleg bele kell torodnunk a sorsunkba es mas emberekert felaldozni draga eletunk?


2018. máj. 6. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert magyar ?
2018. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Kamutrollunkat megszállta a vasárnapi hiperaktivitás.
2018. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

el kell menni máshova :D de tudom, ez túl egyszerű.


az én főnököm egy szóra elenged...és mindezt egy magyar főnök teszi itt, Magyarországon. fura, mi?

2018. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3: Hagyjad! Szerinte nem létezik jó munkahely és rendes főnök. Aki mást állít, az egy g*ci, hazug sz*rzsák.
2018. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4 Jo esellyel te is fonok vagy, az alkalmazotthoz valo hozzaallasod errol beszel.

Ti fonokok azt hiszik atyauristenek vagytok csak mert munkat adtok...de azt elfelejtitek, hogy nektek is szuksegetek van rajuk mint egy falat kenyerre ezert tobb tiszteletet erdemelnenek.

Es kepzeld eddig vol 7 fonokom es mind embertelen, maganak valo kis senkihazi volt, leszartak az alkalmazottaik problemait... csak az ok erdekeik szamitottak.

2018. máj. 6. 11:28
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert képzetlen vagy és alja helyeken dolgozol.

Alja helyeken a főnökök is alja emberek,

2018. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem talált. Egyszerű melós vagyok, Mosogató- és takarítómunkákat végzek. És dunsztom nincs milyen alkalmazotthoz való hozzáállásról beszélsz. Sehol nem reflektálok ilyesmire.

A lényeg, hogy mivel (állításod szerint) eddig neked mindenhol csak sz*r és szívás volt, akkor tuti, hogy mások is mind így járnak, csak nem akarják bevallani. Más szóval, olyan nincs, hogy te szívsz, és más nem. Az nem létezik, ki van zárva.

2018. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha hiszed, ha nem, nekem is volt már olyan melóhelyem, ahol legszívesebben a baltát vágtam volna a főnök, és egyes kollégák fejébe. De olyan is volt, ahol majdhogynem s*gg*t csókoltam a korrekt bánásmód és jó körülmények miatt. És olyan is volt, ami a kettő közti átmenet volt, egy egykedvű "se nem g*ci, se nem jó fej"-főnökkel, aki csak tette a dolgát. De nem, utóbbi kettőt biztos csak álmodtam, nem lehetett valóság, az ki van zárva.
2018. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Normalis munkahelyen kapsz 21 szabadnapot, amit barmikor kivehetsz, nalunk csak akkor nem adjak meg, ha hirtelen talalod ki, hogy neked holnapra kell, vagy ha arra az idore mar masik 8 ember is vett ki szabit. A heten kertuk ki a nyaralasra negyen kollegak a munkahelyen a szabit, minden tovabbi nelkul be lett irva.
2018. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

"Normalis munkahelyen kapsz 21 szabadnapot, "



LOL ANYÁM!!! és még egy ilyen szól hozzá...


Normális munkahelyen NEM 21 napot kapsz hanem annyit AMENNYIT az Mt előír. 20 nap alap + pótszabi az évek után (nem a ledolgozott évek hanem az életkor után) + pótszabi a gyerek(ek) után + pátszabi ha veszélyes munkakör vagy pótszabi ha tartós egészségkárosodás van


Én pl 32 napra vagyok jogosult.... sima Mt.

De ismerősöm tanár ő meg 45 napra. Kjt...



ld millió calc a neten pl


[link]

2018. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!