Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól tettem hogy felmondtam a...

Jól tettem hogy felmondtam a sok idegeskedés miatt?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 napot le dolgoztam, ma 10:00-ra előtt felmondtam.

Múlt héten is alig tudtam enni a melóba, Aki tanított gépet kezelni. De néha bunkó volt. Most más tanított ma, annyira felhúzott szívesen meg v..tem volna, mindenbe bele szol ez így nem jó az úgy nem jó, pedig mondtam neki a másik tanító máshogy mondta egy kicsit, erre meg szólalt hogy hát ez baj, aztán kezdte megint a beszólásokat hogy nem kell ennyit írni a lapra, a másik tanító meg úgy mondta ahogy én csináltam.


Most meg lelki furdalásom van hogy nem lesz pénz keresés és ott hagytam, meg a szüleim mint fognak szólni megint ott hagytam a negyedik munkahelyemet, ami nem tetszett és nehéz volt. A másik dolog meg sajnos nem látom azt a lányt a buszon akit látni szoktam a 14:05 buszon.



2018. máj. 7. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Végigolvastam a kérdésed.Az utolsó mondat előttig még szinte okés volt...

Gondolom gyári munka.Ha ennyire nem jön be akkor keress más típusú munkát.

2018. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Negyedik munkahelyet hagytad ott rovid idon belul? Nem lehet, hogy veled van a problema? Nekem osszesen nem volt 4munkahelyem eletemben, pedig 30eves vagyok. Ha jol ertem, akkor betanitott munkara jelentkeztel, gondolom azert, mert nincsen vegzettseged vagy diplomad. Ha ez a helyzet, sajnos meg kell baratkoznod a gondolattal, hogy nem igazan fogsz betanitott munkaskent álom munkat talalni!!! Szoval jobb lenne ha kepes lennel kompromisszumokat kotni..
2018. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Pali, mégis mi a jó istent vártál? Be kell tanulni, amíg oktatnak, addig pofa alapállásba!

Nehogy már te mondjad meg, hogy mi merre hány méter..

Ha jól sejtem, akkor te beállítónak tanultál be, lehet menni sima operátornak is, ott fele annyi a teendőd...megnyomod a gombot, és kész!

3 nap alatt otthagyni a melót... ez ám a kitartás :D

2018. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem te krvára nem akarsz dolgozni. Sosem fogsz olyan munkahelyet találni, ahol senki nem szól semmit és minden rózsaszín lesz. Minden munkahelyen szivatni fognak. Vagy törődj bele ebbe, vagy csinálj saját vállalkozást, mint minden normális ember.
2018. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a bajod, hogy kb. a csodára vársz, de nincs benned se kitartás, se alázat, rengeteget vársz ahhoz képest, mint amit érdemelsz. Ha se végzettséged, se tapasztalatod és még a betanítási időszakot se vagy képes sehol se kihúzni, akkor mégis mire számítasz? A következő 4 munkahelyednél ugyanígy fel fogsz mondani, sőt, azt is el tudom képzelni, miért lehet bunkó veled mindenki, ha ekkora arccal állítasz be oda is, miközben nincs is mire büszkének lenned.. Jó érzés amúgy, hogy eltartják a felnőtt segged? Mert ha nem, akkor szépen adj lejjebb az egóból, mert semmire se fogsz így jutni.
2018. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy te totál nem mérlegelsz, nem gondolkodsz. Nem nézed, hogy mi a jó, mi a nem jó. Tudni kell, hogy mi az amit eldobsz és miért. Ennél jobbat már mit kapsz, mit találsz, iskola nélkül ?! Hiszen már végig mentél mindenen.
2018. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem van két szakmám, elhelyezkedni nem tudok velük ahol vagyok, költözni meg nem tudok, mert csóró vagyok. Most jelentkezek konyhai munkára, na és (?) élni kell, pénz kell. Nem ám gépet kezelek a gyárba, aztán az sem tetszik ...
2018. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Diánként dolgoztam a tejiparba, és ott nem kellet gépet kezelni, se kis alkatrészeket összeszerelni amire az én kezem nem képes, és ott jó napok voltak. A borkombinátnál is dolgoztam, és ott tök jól el voltam 1 honnapig, szalagra fel rakodni az üres palackokat csomagolni, csak a szüleim mondták mondjak fel ott mert csak alkalmi munka volt.


Azt hiszitek ez nekem könnyű?

Ennyire még nem volt lelkifurdalásom mint most ;(


Szívesen végeznék takarító munkát.

Parkgondozó és zöldség termesztő kertész a szakmám, de sajnos a kertészetbe alkalmira vennének fel, semmit se fizetnének.

2018. máj. 7. 14:58
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

menj buszvezetőnek a bkv-hoz havi 400 ezeré

vagy az aldiba árufeltöltőnek

2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vegyél valahogy egy szakadék Swiftet és menj futárkodni. Igazából nem baxtat senki se ,főnök,kolléga nem eszi a lelkedet és szarhatsz mindenbe bele ,és jobban keresel mint a gyárban.
2018. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!