Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni azért hogy...

Mit lehet tenni azért hogy gyorsan teljen a munkaidő?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosi Tesco üzletben dolgozom napi nyolc órában. Mostanában nagyon hosszúnak tűnik a nap és szenvedés már a végén. Mit tegyek hogy gyorsabban teljen az idő? Árufeltöltö és kasszás vagyok felváltva, magát a munkát élvezem de az idő nagyon lassan telik. 20L
2018. máj. 8. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad a feladattal. Akkor telik az idő ha az embert leköti valami.
2018. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretünk csinálni, élvezzük, annál az idő gyorsan eltelik, tehát nem igazán értelek.

Mi lenne ha utálnád? Akkor csigalassúsággal telne az idő.Amúgy az időt se én, se te nem tudod meggyorsítani, hogy gyorsabban teljen.Senki.Te arról tehetsz csak, hogy úgy állj hozzá, hogy ne ezen szenvedj, hogy lassan telik, hanem kösd le magad, dolgozz, beszélgess az emberekkel, munkatársakkal.

2018. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass zenét meló közben,nekem bevált :D
2018. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor 14 óráztam délelőtt 10től éjfélig, akkor azt csináltam, hogy nem az éjfélt vártam hanem például a délután 2 órát, aztán az 5-t, 8at és így tovább :D így nem kellett belegondolni , hogy még 12 óra van hátra a muszakbol. Csináld ezt Te is, ne a műszak véget várd és nézd az időt folyton mert akkor nem fog telni az idő. Beszélgess ha van időd a kollegaddal (bár tescoba nem sok idő lehet ilyenekre). Vagy csinálj meg olyan feladatot amit tudsz, de mégse kötelező, ha csinálsz valamit úgy fog telni az idő.
2018. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!