Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen, szerintetek hány évig kell dolgozni az elismerésért?
2018. máj. 8. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fél év után nem kezdenek el értékelni-respektálni, akkor úgy sejtem, már nem is fognak...
2018. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy év után főnök lettem. Szerintem ez reális.
2018. máj. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen pozícióban. Termelőüzemben a gyártósor mellett életed végéig is melózhatsz, mint a barom, akkor is csak egy csicska maradsz, elismerést nem fogsz kapni. Esetleg előléptetnek csoport-, sor- vagy műszakvezetőnek, de igazából az is csak a "nesze, semmi, fogd meg jól" kategória. Rád lőcsölnek rengeteg adminisztratív munkát, a hátadat kell tartanod a hülye kollégák baklövései miatt, onnantól kezdve nem csak alulról, hanem felülről is kapod a b***ogatást és ezt némi alamizsna jellegű fizetésemeléssel jutalmazzák.

Irodai, szellemi munkakörökben már van lehetőség rá, hogy tényleg elismerjenek, mert a diplomás már valódi embernek számít a munkaerőpiacon. A legtöbb helyen az a szabály, hogy a próbaidőd alatt szóban megdicsérnek ugyan, de nincs előrelépés, ott az a lényeg, hogy beilleszkedj. Utána viszont legkésőbb 1 éven belül kiderül, hogy mennyire vagy jó a helyeden. Látszik az persze első nap is, de egy év alatt lehet leszűrni, hogy az új jelentkező hosszú távon is tudja-e tartani a tempót vagy csak bemutatkozás volt a jó teljesítmény. Ha egy év után sem ismerik el a teljesítményemet, akkor vagy én csinálok valamit rosszul, vagy a cégnek nem erre van szüksége.

2018. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!