Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha feljelentenek egy vizipipa...

Ha feljelentenek egy vizipipa osszetorese miatt mit kapok?

Figyelt kérdés
Osszetortem munka kozben egy vizipipat es a tulaj kozolte h feljelent mert nem fizetem ki! Mondtam neki h ma mar nemtudok felmenni a munkahdlyemre de beviszema penzt kesobb mondta h kesobb nemjo szoval mdgy es feljelent, mi fog torteni ezutan?

2018. máj. 20. 18:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Már az első nap előtt meg kell kötni a munkaszerződést, amiben benne kell, hogy legyen a munkába állás első napja, hogy határozott idejű-e, vagy határozatlan,

a próbaidő lejártának a napja, vagy hogy hány napig tart a próbaidő, mennyi a fizetés általában, és ha eltér ettől a próbaidő alatt, akkor azalatt mennyi.


Itt ő is bukott, meg te is, hiszen feltételezem ő sem fizette ki az első napodat, szóval ha feljelent, ellenkeresetet tehetsz, hogy ő is perkáljon, mindezt az előzőn kívül. De nem tudod bizonyítani, hogy mennyi fizetés illet, mert nincs szerződés. Viszont ő emiatt nagyon megszívhatja. Talán a boltját is becsukják pár napra. A vízipipa kerül vagy 10ezerbe, ennyiért nem éri meg neki izmoznia, ha logikusan gondolkozik.

2018. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!