Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti betartjátok a munkaidő...

Ti betartjátok a munkaidő végét, vagy próbáltok hamarabb elosonni?

Figyelt kérdés
Én lényegesebben korábban nem tudok,mert ezt nagyon figyelik,de tény hogy 5-15 perccel korábban kiosonok,nekem már ez is sikerélmény.
2018. máj. 21. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Buszvezető vagyok, nem tudok elosonni de nem is akarok. Utoljára iskolás koromban okozott ilyesmi sikerélményt.
2018. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyet játszani. Egyrészt szeretném, ha a munkaadó korrekt lenne velem szemben, ezért én is igyekszem vele szemben korrekt maradni. Nem kések, nem kávézgatok fél órát, nem húzok el hamarabb, elvégzem a munkámat - úgy vélem, ha én így állok hozzá, akkor jogosan várhatom el, hogy a másik fél se ügyeskedjen. A mostani munkahelyemen ez be is jött.

Másrészt busszal járok dolgozni és a buszom indulása a munkaidő hivatalos végéhez van időzítve, ha akkor indulok el kifelé, kényelmesen elérem. Nem éri meg azért lelépni hamarabb, hogy annyival többet álljak a megállóban.

2018. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Betartom, ahogy a munkaidő kezdetét és a szüneteket is.

A munkaszerződésben nem csak jogok, hanem kötelességek is vannak.

Ha én elvárom, hogy a teljes fizetésemet megkapjam, akkor a főnök is elvárja, hogy ledolgozzam a munkaidőt.


Te örülnél annak, ha a főnököd lecsipegetne a fizetésedből?

2018. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okom... szertem a munkám, korrekt a munkáltató, és nem is tufnék, mert kötetlen időben dolgozok....

De a legfontosabb, higy korrwktek velem, én is az vagyok....

2018. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van lehetőség csúsztatni egy héten belül, ezért ha épp úgy jön ki a lépés, akkor van mozgástér a munkaidőben, visszaélni nem szoktam vele.
2018. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen lelépnék korábban is de kártyás rendszer van, amit muszáj használni ha kiakarok menni az épületből.Rögtön lebuknék ha korábban lépnék le.
2018. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is blokkolunk. Viszont 2 perccel hamarabb már kiblokkolhatunk, mert felkerekiti a rendszer. Ezt meg is tesszük ha este már nincs munka, viszont néha meg tovább kell maradni pár perccel,akár negyed órával azt meg nem fizetik.
2018. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha te ettől érzed magad nagyfiúnak, hát csináld. Szerintem nem vagy korrekt a munkáltatóval szemben. Én nem lépek le egy perccel sem hamarabb.
2018. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére mindenki követi a szabályt, tehát ilyen igény nincs. A másik helyemen a szuper "szakmai" vezetőnk körében ilyen téren is szabad volt a téma...
2018. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszem,nem érezném jól magam.
2018. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!