Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lesz ma egy fontos állásinterj...

Lesz ma egy fontos állásinterjúm. Mi a jó válasz arra, hogy miért akarom otthagyni az előző munkahelyem?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg pár tanácsot adni?

2018. máj. 22. 08:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
98%
Én egész konkrétan megmondtam, hogy nagyon szeretem a jelenlegi munkahelyem és nem kifejezetten azt akarom otthagyni, csak ez, amire most pályázok, egy olyan lehetőség, amit hülyeség lenne kihagynom.
2018. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "jó válasz".


Meg kell mondani az igazat, persze bizonyos határok között. Lehető legrosszabb válaszok a sablonos szövegek amit előtted 100 másik ember elmondott.

2018. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ex-HResként írom, hogy a lehető legjobb válasz erre szerintem az az, hogy a jelenlegi munkahelyeden, bár nagyon korrekt és jó cég, nem tudsz szakmailag fejlődni olyan irányba, amilyenbe te szeretnél. Persze ha ebben nincs semmi igazság, akkor inkább ne ezt mondd, mert ha utánakérdeznek pontosabban, akkor bajban leszel. Akármit is hozol fel érvnek, a lényeg az, hogy ne szidd a mostani munkahelyed, akkor se, ha szar.
2018. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nagyjából azt mondtam, mint amit a #11-es írt. Ez teljesen igaz rám.


Egy héten belül értesítenek, de csak a második kör miatt :/

2018. máj. 22. 12:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Én egyenes megmondtam hogy a vezetőség és kollégák miatt. Azt a döbbent arcot látni kellett volna hogy bevállaltam az igazat😂😂 de tetszett nekik hogy őszinte voltam és a 8 jelentkező közül én kaptam meg az állást 😊
2018. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az is bent van a pakliban, hogy amikor bejelented a mostani helyeden a felmondásodat, akkor mostani helyed is ad egy jó ajánlatot.
2018. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Más szakmába tanulhatok be. ( az is fejlődés )
2018. jún. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!