Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti maradnátok egy olyan...

Ti maradnátok egy olyan helyen ahol nincs előrelépési lehetőség fizetés terén, viszont nem rosz a fizetés?

Figyelt kérdés

Egy nonprofit vállalat ahol mindenkinek ugyanannyi a fizetése.

Igazából pályakezdő vagyok, most kapom meg a diplomát, Viszont ugyanannyit fogok kapni mint azok akik 10 éve itt dolgoznak. Nekem jelenleg ez jó, mivel tapasztalatot szerzek, de elgondolkodtató hogy 2-3 év múlva is maradjak-e.


2018. máj. 24. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveslem a pénzt akkor nem maradnék sokáig, kivéve ha olyan releváns tapasztalatot szereznék ami kifizetődő.
2018. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy is a pénz számít, azt költöd nem?


Inkább legyen több a pénzem mint hogy ilyen vagy olyan vezető legyek.


Azt lehet később mást mondanék de most ez a helyzet.

2018. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az a bizonyos kezdő fizetés, akkor maradnék, ugyanis pénzből élek. Ráadásul ha nem változik a fizetés, az számomra nagyon kényelmes helyzetet teremt, mert ekkor a teljesítményem is lehet állandó. Nem kell a 3 hónap próbaidő után 3-4 ember munkáját végezni, miközben megy a buksisimogatás, hogy ha jó vagyok, előléptetnek. Nem léptetnek elő, nem nő a fizetésem, tehát ugyanannyit és ugyanúgy fogok dolgozni 2-3-10 év múlva is, mert nem fizetik meg a többletmunkát.
2018. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Én maradnék: jobb egy biztos valami, mint a bizonytalan. Képződni máshogyan is lehet.
2018. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdokent 1-2 evig igen, de ha van jobb lehetoseg, masik helyre felvesznek a tapasztalat miatt jobb pozicioba, vagy akar ugyanabba elsore, de elorelepesi lehetoseggel, akkor lelepnek. En nem szeretek egy helyben acsorogni.
2018. máj. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám. Aztán ha adódik jobb lehetőség és a fizetésemmel már nem lennék elégedett, elmennék. Ilyen világban élünk. Nem muszáj egy életet ugyanazon a helyen leélni.
2018. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!