Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 2x 1 ó tömegközlekedés...

Napi 2x 1 ó tömegközlekedés munkahely miatt sok? Városon belül

Figyelt kérdés

Ez sok lenne? Több ismerősöm kérdezi miért vállalom én ezt a sok utazást.

Napi 2x 1 óra tömegközlekedés és ki se mozdulok Pestről szóval nem vidék-Pest, hanem csak IV-XIX. ker. 2x 1 ó alsó hangon ha dugó van akkor több.


És ez sok?

Persze sok, na de tragikusan sok? Mert többek szerint ez már túlmegy a határon.

Így lenne?


2018. máj. 29. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2 x 2 órát megyek naponta, székesfehérvárról a bp 12. kerületbe.
2018. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az nem mérvadó mert az vidék-Pest. Aki vidékről jár másképp mér, én se csodálkoztam amikor levelezősként 120 kmre utaztam órára és 2x 3 óra volt.


Na de ez városon belül van.

2018. máj. 29. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez beleférne, ha olyan lenne a munkahely, amiért érdemes bejárni. Én 45 percet utazok a munkahelyre Budapesten belül és ugyanennyit vissza. Útközben olvasni szoktam, amit amúgy is tennék, szóval úgy fogom fel, hogy otthon annyival kevesebbet olvasom a könyveimet.
2018. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En is ennyit utazom nagyjabol, szerintem nem sok. De ha utalnam a munkahelyemet, lehet soknak ereznem.
2018. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Nekem ez beleférne, ha olyan lenne a munkahely, amiért érdemes bejárni. „


Na ez messzire vinne mert szar hely utálom szar pénz na de van más? Nincs.

Szóval megéri hát más nincs így meg kell érje.

Vagy maradhatok itthon is 0 pénzért.

2018. máj. 29. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem sok, Pest rohadt nagy. sok ismerősöm utazik akár többet is naponta városon belül. ha megszokod, akkor meg főleg nem tűnik majd soknak.
2018. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok ez, csak vannak oylan emberek, akiknek még a a távmunka sem passzol, mert messze van.
2018. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mennyi a bér? Mert jó fizetés mellet nem sok, de ilyen nettó 100-120-as bérek mellett sok. Mert az szar pénz szar állás és szar állás akad közelebb is.
2018. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pl szintén ilyesmi időt utaztam gyenge fizetés mellett aztán váltottam a fizetés maradt gyenge na de max 20 perc.

És az nem mindegy.

2018. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs más, mint ez a lehetőség, akkor én azt javaslom, hogy válalld el. Majd közben nézel másikat is. Lehet, itt nem az utazás a legnagyobb gond. Egyébként Budapesten ez egyáltalán nem kirívó.
2018. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!