Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » FLIRT motorvonat vezető...

FLIRT motorvonat vezető gyakornok felvételi teszt 2. fordulója miből áll?

Figyelt kérdés
Aki az első teszten túljut, milyen feladatokra számíthat a második fordulóban? Tesztfeladatok vagy kifejtős feladatok? Miből mennyi? Szövegértés? Intelligencia vagy személyiség teszt? Interjúnál mi volt a legfurább kérdés, amit kaptál? Mi volt a legváratlanabb, legnehezebb kérdés? Az interjúztatók kedvesek? Hogyan öltöztetek? Nyakkendő, zakó egy ilyen állás interjúhoz kell, vagy azt gondolják, hogy nem akarsz dolgozni, ha így mész oda?

2016. jan. 3. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Abból áll,hocy még 120adjára is felteszed ezt a kérdést,miközben már az elsőnél is kaptál egy csomó választ!
2016. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 2. fordulóról szerintem még nem volt szó és az interjúról sem. Ilyen mélységbe biztos ne. De ha úgy gondolod légyszi' tegyél ide egy linket.
2016. jan. 3. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Az IQ-don már nem lehet javítani, de a megjelenéseden biztos.

Amitől nőnek az esélyeid: borotvált arc, ápolt frizura, hagyma nélküli lehellet, nem kockás ing nyakkendővel, öltöny, de nem szükséges pont fekete, inkább sport..

és fénylő, foltmentes fekete cipő..

A testbeszéd egyik eleme az öltözék. Azzal kifejezed az eseményről alkotott véleményed, és megtiszteled a vizsgáztatókat(vagy nem)


teljesen mindegy, hogy mi szeretnél lenni, ha a megjelenéseddel jó benyomást keltesz, az már fél siker.


Kellemes, kedves mosolyod csak szakálmentes, jólborotvált arcról sugárzik. Értelmes tekintet csakis évek tanulásának eredménye, már késő arra gyúrni. A lehetséges kérdéseken ne agyalj, nincs értelme. Pontosan a reakcióidra kíváncsiak.

Fontos tudni, hogy nem esznek embert.


Szóval a jó megjelenés mindennek az alapja. Ha ez megvan, akkor a többi már megy, mint a karikacsapás...


sok szerencsét.

2016. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, a megjelenésre vonatkozóan, jó volt.


Öltözködésre azért tettem fel kérdést, mert az első körön egy tesztírás volt, bementél vagy sokan, aztán leültették a tömeget, azt tesztírás. Igazából csak szerintem valami aszisztensek lehettek bent, csak arra figyeltek, hogy önállóan dolgozz. Itt kényelmes utcai viselet elég volt, mert egy óra alatt megírtad a tesztet, beadtad azt viszlát. Azért kérdeztem a 2. fordulósokat, hogy az is ilyen? Nehogy feleslegesen túlöltözzem magam. Illetve, ha értékesítőnek vagy beszerzőnek vagy mérnöknek mész az alap öltöny. De ha festőnek, vagy kőművesnek, vagy operátornak, akkor az öltöny az hátrány lehet, mert azt gondolhatják, hogy túl finom vagy és nem akarsz a munkában majd megszakadni. Motorvonat vezető az fizikai munkás. Ezért kérdeztem az öltözetet, nehogy azt mondják, hogy ez nem dolgozni akar, hanem tetszelegni.

A tesztre nem a konkrét kérdéseket kérdeztem, hanem csak azt, hogy hány kérdés volt annak aki már volt és milyen jellegű kérdések voltak, teszt kérdések vagy kifejtős, ha mindkettő, akkor milyen arányban. Csak ennyi. Illetve egy szokványos interjú volt vagy provokálták az embert? Volt-e valami szokatlan benne, vagy ami nem várt volt?

2016. jan. 3. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem hogy ugy kb mire számitottok a tanfolyamon?
2016. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kb a fele....


[link]

2016. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem rég voltam az első teszten, az sikerült, abból kiindulva, hogy abban is voltak cselek, biztosan itt is lesz ilyen-olyan csavar a tesztben. Meg kell tanulni az anyagot becsületesen amit küldenek előtte, aztán az interjún jól szerepelni... nemsokára megyek a második körre, abban reménykedem, hogy menni fog, de hogy utána az orvosi-pszichológiai-egészségügyi alkalmasságit hogy a francba szerzi meg az ember.... nem tudom, hallottam nem egyszer olyat, hogy valaki eljutott simán az orvosiig, és egy teljesen jelentéktelen probléma (pl. minimális gerincferdülés, hanyag tartás) miatt nem kapta meg az alkalmasságit. Hiába volt értelmileg, pszichikailag teljesen alkalmas a munkára, egy kis jelentéktelen semmi miatt elszakították élete álmától... ez azért elég durva, most munkaerőhiány van, de még most is úgy szórják a népet az orvosin kifele, mintha nem is kéne új melós
2016. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pupákhupák válasza:
100%
Ha sikerült az első teszted, kapsz egy 5oldalas anyagot főleg a vasúti jelzőberendezésekről. Azt kell megtanulnod a második fordulóra. Úgy kérik számon, hogy feladatonként ábrázolnak 4-5 jelzőlámpát, amiknél csak az utolsó jelzőlámpán van feltüntetve valamilyen jelzés, és ki kell találni hogy az előtte lévő 3-4 lámpa mit mutathat. Sebességek is fel vannak tüntetve, és aszerint kell leírnod hogy az 1 lámpán például két sárga jelzés világít. Ez az első része a tesztnek, utána jön némi matek, műszaki rajz, elektronikai kérdés, SI mértékegységek. Miután ezt megírtátok egyenként visszahívnak a terembe és jön a meghallgatás, pár szóval jellemezd magad, miért pont ez a szakma, mik a terveid, stb, utána pár vonattal kapcsolatos dolog (elől hány lámpája van, ködben hogy közlekedsz stb), ha elütsz valakit hogy viseled, mit csinálsz, kb ennyi.
2016. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell hozzá számolni is
2016. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!